Trouwambtenaar Michael van Praag
Dag aanstaand bruidspaar
Van harte gefeliciteerd met jullie voorgenomen huwelijk.
Mijn naam is Michael van Praag
Ik ben gecertificeerd en beëdigd zelfstandig trouwambtenaar (BABS) met ervaring en zou het een eer vinden om jullie ceremonieel of voor de wet te mogen trouwen.
En dat kan ook vrijwel overal in Nederland (BABS voor 1 dag)
Trouwen is een feest en dus moet jullie ceremonie dat ook zijn en daar kan ik heel goed voor zorgen.
Met humor, warmte en aandacht voor detail vertaal ik jullie verhaal naar een ceremonie die raakt, klopt en bijblijft.
Bij jullie én bij jullie gasten.
Of het nu een kleine intieme – of grote ceremonie met veel gasten betreft, jullie ja-woord is het begin van een nieuwe levensfase en je trouwceremonie is daarvan de start en dus moet die super zijn.
Nu kan ik daarover wel van alles met mooie woorden op deze website zetten, maar dat is geen garantie dat we daardoor een klik krijgen en jullie het met mij als jullie trouwambtenaar zien zitten. En als jullie mij deze verantwoordelijkheid willen toevertrouwen is dat m.i. wel een voorwaarde.
Daarom lijkt het me veel beter om eerst samen eens een kop koffie te drinken, kennis te maken en over en weer dingen toe te lichten. Daar zit voor jullie geen enkele verplichting aan maar het geeft je wel een veel betere indruk over wie ik ben en wat ik voor jullie kan betekenen.
En als jullie mij dan die taak willen toevertrouwen vind ik dat natuurlijk heel leuk, maar zal ik het ook begrijpen als je tóch liever met iemand anders in zee wilt.
Vrijheid blijheid dus want het is jullie trouwdag. Het draait dan om jullie en niet om mij.
Vinden Jullie dit een goed idee?
Stuur dan even een e-mail naar
trouwen@michaelvanpraag.nl
Dan neem ik meteen contact met jullie op.
Ik kijk ernaar uit om jullie verhaal te horen
Muzikale trouwceremonie
Willen jullie de ceremonie een extra bijzonder tintje geven?
Dan is er ook de mogelijkheid om ceremoniezangeres Kaily van Starrenburg uit te nodigen.
Samen zorgen wij voor een volledig op maat gemaakte en unieke ceremonie waarbij live muziek én jullie verhaal naadloos samenkomen.
Hoe dat zou kunnen en wat er gezongen wordt bepalen we samen met jullie.
Ook een speciaal op jullie toegespitste tekst is mogelijk.
Ik kijk ernaar uit om jullie verhaal te horen en een ceremonie te creëren die je nooit meer zal vergeten, en die de start is van een heel mooi en gelukkig huwelijk.
Goed doel
Mijn gage komt, na aftrek van enkele kosten, volledig ten goede komt aan een door jullie zelf te bepalen goed doel.
Onder het contactformulier vind je meer over mijn werkwijze en 8 veelgestelde vragen & antwoorden!
Trouwambtenaar Castricum: Neem contact op met Michael van Praag
Willen jullie meer informatie of vrijblijvend kennismaken? Stuur dan gerust een e-mail naar trouwen@michaelvanpraag.nl. Ik neem dan meteen contact met jullie op.
8 vragen aan BNer Michael van Praag
- Trouw je bruidsparen in heel Nederland en het buitenland?
Jazeker - In welke gemeente ben je beëdigd? En waar woon je?
Ik laat mij graag tot BABS voor 1 dag beëdigen. Ik woon in Castricum. - Welke talen spreek je naast het Nederlands?
Ik spreek vloeiend Engels. - Welke stijl beschrijft jou het best?
Ik kan formeel zijn, maar heb ook een zeer goed gevoel voor humor. Maar bovenal pas ik me aan het bruidspaar of aan de omstandigheden aan. - Wat maakt jou bijzonder?
Ik was voorzitter van Ajax en de KNVB. Dat zou voetballiefhebbers die gaan trouwen moeten aanspreken.
- Wat is je tarief?
Mijn gage is 1150,= die, na aftrek van mijn reiskosten, volledig ten goede komt aan een door jullie zelf te bepalen goed doel. - Geef je training aan mensen die zelfstandig trouwambtenaar willen worden/BABS voor 1 dag zijn?
Nee - Bied je mogelijkheden aan om een kindvriendelijke ceremonie te organiseren?
Jazeker!
Werkwijze
- Na ons eerste contact per mail of telefoon maken we een afspraak bij jullie thuis voor een kennismaking en geheel vrijblijvend gesprek.
- Indien dat voor jullie aanleiding is voor een vervolg dan maken we een nieuwe afspraak en wil ik veel van jullie te weten komen. Ook bespreken we dan de contouren van jullie ceremonie.
- Bijvoorbeeld: Trouwen jullie ceremonieel of ook voor de wet
- Indien gewenst herhalen we dit en in de tussentijd ben ik gemakkelijk voor jullie bereikbaar
- Eventuele gesprekken met getuigen
- Eventuele coördinatie met gasten die ook willen spreken
- Contact hebben met jullie ceremoniemeester
- Natuurlijk het schrijven van mijn speech op basis van alles wat we met elkaar besproken hebben.
- Coördinatie met Kaily in het geval jullie haar graag als ceremonie zangeres op jullie bruiloft zouden willen hebben.
- En tenslotte de begeleiding van- en de leiding over de ceremonie.


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.