Neem snel contact op met Leonie!
Trouwambtenaar Leonie
Met deze warme aanbeveling ontving Leonie Kraan in 2024 de ‘Gold for Greatness’ label. Waarom?
Leonie: “Met veel liefde & een dikke lach creëer ik elke keer weer een ceremonie waarbij je kunt rekenen op dé balans tussen de leukste anekdotes, jullie eigen liefdesverhaal en alles wat daarbij hoort. En dan ook echt alles. Want ik puzzel net zo lang door tot ik ook jullie ideale mix gevonden heb. Zodat het écht eigen is. Een verhaal waarin jullie de hoofdrol spelen maar dan wel samen met die mensen die óók zo belangrijk voor jullie zijn.
Hoe ik dat doe? Door bij jullie liefste vrienden en familie al die mooie, lieve, hilarische en ontroerende woorden te achterhalen. En deze dwars door jullie eigen verhaal heen te weven. Want waarom wachten met zeggen hoe belangrijk, speciaal of trots iemand is, als dat nu al kan. Juist op een dag dat je al je liefsten om je heen hebt verzameld. De dag waarop jullie liefde centraal staat, maar die je vooral wilt vieren met al die dierbare mensen om jullie heen. Samen onvergetelijke momenten maken.
En beeld je dan ook nog eens in dat tussen al dat moois door nét dat ene lied of juist heel subtiel de piano klinkt (zie ook mijn video’s op mijn website of Insta). Geloof me, dán wordt het pas echt magisch. Maar of je nu kiest voor live muziek tijdens de ceremonie, inbreng van kids of welke creatieve ingeving dan ook… de mooiste ceremonie is de ceremonie-die-bij-jullie-past. Punt!
Mijn naam is Leonie Kraan van ‘Zeg het met Liefde’, en als ceremoniespreker en beëdigd trouwambtenaar doe ik niets liever dan jullie verrassen met de allermooiste en zorgvuldig gekozen woorden. Om met elkáár het leven en de liefde te kunnen vieren. Noem het mijn missie -of beter nog- mijn cadeautje aan jullie… voor altijd!”
Liefs,
Voor een warme, unieke en blijvende herinnering!
Trouwambtenaar Brabant: Contact met BABS Leonie Kraan
Leonie komt uit Goeree-Overflakkee (Zuid-Holland) en is werkzaam in de gemeente Steenbergen (Noord-Brabant). Ze trouwt graag bruidsparen in binnen- én buitenland!
Snel weten of Leonie nog beschikbaar is op jullie grote dag? Stuur haar nu een berichtje!
Thalytha –
Leonie, onze lieve Leonie. Wanneer je als weddingplanner opzoek bent naar een BABS dan kom je uit op Leonie. Vanaf het eerste moment dat we kennismaakten voelden we een warme connectie, die tijdens het eerste gesprek werd bevestigd. Wat ons enorm heeft geraakt, is de tijd en energie die ze heeft geïnvesteerd om ons écht te leren kennen. Ze luisterde aandachtig naar onze wensen, onze achtergrond en onze dromen. Dit persoonlijke contact heeft ervoor gezorgd dat de ceremonie niet alleen prachtig, maar ook ontzettend betekenisvol was. Haar woorden raakten niet alleen ons, maar ook onze gasten, die nog steeds vol lof over haar spreken. Ze heeft een cruciale rol gespeeld in de mooiste dag van ons leven. Dankzij haar voelde de ceremonie als een weerspiegeling van wie wij zijn, met een vleugje humor, emotie en heel veel liefde. We kunnen haar niet genoeg bedanken voor alles wat ze voor ons heeft gedaan. Een absolute aanrader voor iedereen die op zoek is naar een BABS die van elke ceremonie iets unieks maakt! Lieve Leonie, jij bent goud waard!
Nick & Sarina –
In een woord: FANTASTISCH! Altijd onwijs fijn contact, en niets is haar teveel. Ze heeft alles tijdens onze ceremonie prachtig verteld (ook namens onze gasten alle complimenten). Wij hadden live muziek tijdens de ceremonie (Christie Middel) en ze hebben samen alles prachtig op elkaar afgestemd! Lieve Leonie, bedankt voor álles
Erwin & Bianca –
Lieve Leonie,
28 augustus 2024 de warmste en de mooiste dag van het jaar. Hoe bijzonder is het dat je JA tegen elkaar zegt en dat jij, als onze vriendin, het huwelijk mocht voltrekken. Dus zijn wij onbevooroordeeld? Nee dat niet, maar Leonie, jij hebt onze verwachtingen zeker overtroffen. Door jouw persoonlijke interviews met onze dierbaren heb jij ons verhaal meer dan treffend weten te vertellen. Met humor, met liefde maar zonder klef te zijn. Met jouw warme stem en de ons bekende sprankelende lach heb jij ons huwelijk een extra gouden randje gegeven. We maken graag herinneringen samen, dit is een hele mooie! Liefs, Bianca & Erwin
Brenda & Roy –
Lieve Leonie, we hebben echt een magisch weekend gehad! Alles klopte, alles was perfect en we hebben intens genoten. De ceremonie was geweldig; hebben niets anders dan complimenten gekregen over jou en de samenwerking met Benjamin & band. B E D A N K T ❤️
Lynn & Jochem –
Lieve lieve Leonie , nogmaals onwijs bedankt voor de fantastische ceremonie, jouw energie en jouw gave om ons verhaal zo puur, echt, vol liefde op papier te zetten én over te brengen aan ons en al onze dierbaren! We hebben zó genoten en heel veel lovende worden over jou gehoord. Onze dag was prachtig en helemaal zoals we het graag hadden gewild (inclusief het weer dat ons positief gestemd was ). Wij gaan nog lang nagenieten en vinden het gevoel dat wij overgehouden hebben na onze bruiloft erg bijzonder. Wij wensen jou ook het aller beste en blijven je volgen! Veel liefs van ons
Marieke & Gerard –
Als.. ik ooit ga trouwen, dan vraag ik als eerste Leonie!! En zo geschiedde.. Wat hadden we een fijn voorgesprek en leuk contact naar aanloop van de bruiloft! En dan als mijlpaal natuurlijk onze dag, dank je wel voor jouw geweldige vertolking van ons liefdesverhaal, het paste helemaal bij ons, en wij hebben er enorm van genoten! Veel liefs, Marieke en Gerard
Amanda & Pieter –
Lieve Leonie, Wat heb jij onze ceremonie onvergetelijk gemaakt! Alles kwam erin terug, wat een dag vol mooie woorden en humor. Precies zoals wij wilden, luchtig en vol liefde. Al vanaf ons online theetje via Zoom hadden we het juiste gevoel bij je en dat is gebleven. Je bent een hartelijk lief mens met de mooiste uitbundige lach die iedereen mee laat lachen, we hadden geen betere en lievere Babs kunnen wensen dan jij! Pieter en Amanda
Suzanne & Nick –
Een officiële ceremonie, echt persoonlijk maken, vol liefde en humor. Dat is wat Leonie kan als geen ander! Al vanaf de eerste ontmoeting was er een fijne klik. Haar warme en uitbundige persoonlijkheid voelde meteen vertrouwd. Leonie heeft onze ceremonie echt magisch gemaakt, letterlijk en figuurlijk! We hadden het niet beter kunnen wensen!
Robert Jan –
Lieve Leonie, jij hebt een speciaal plekje in ons hart. WAUW! Iedereen was echt diep, maar dan ook diep onder de indruk van jouw werk. Het was ongekend prachtig. Mooier dan wij hadden durven dromen. Ik (thalytha) was een beetje lamgeslagen in de kerk, maar dat had je vast door haha. We zijn zo intens blij dat we alles op video hebben! We hebben vandaag al je spullen opgehaald en dat boek, wat gaaaf!! We zitten alles nu rustig terug te lezen en dat is leuk en die aktes die staan al te pronken in de kast! Als iemand het waard is dan ben jij het! Je hebt zoveel meer gedaan voor ons dan alleen gesproken. De ceremonie was voor ons echt magisch en het mooiste moment, alles klopte! De muziek, echt alles. Lieve groet, Thalytha & Robert Jan
Simone en Maarten –
Lieve Leonie,
Heb je de foto’s al gezien? Jouw mega glimlach zorgt er voor dat er ook een hele grote glimlach bij mij op mijn gezicht wordt getoverd. Ik kan je stem zo voor mij halen en dat in combinatie met jouw heerlijke lach. Die was doorslaggevend tijdens onze kennismaking! : )
Alweer 9 maanden geleden dat je bij ons kwam, wat een fijne middag was dat! Ondanks de zenuwen wat eenieder had geschreven wisten we dat het goed zou komen!
En dat kwam het. Het was echt een prachtige dag die jij extra onderstreept hebt met mooie woorden en piekfijne overgang van gemis naar vreugde.
Nogmaals dank voor alles! En ik hoop nog eens een update te krijgen van hoe het je gaat.
Heel erg veel liefs, Simone
S&L –
Super Bedankt Leonie voor alles.
Je hebt ons zo goed en leuk geholpen met de voorbereidingen thuis, jouw persoonlijke aanpak maakt dat het op de dag zelf zo’n leuk-mooi-ontroerend liefdesverhaal is geworden, helemaal passend bij ons en echt zoals wij zijn.
Kan het iedereen aanraden! ❤️ S & L
Marly en Ralph –
In een woord GEWELDIG.
Zo zouden wij en onze gasten Leonie omschrijven. We hebben kennis gemaakt met Leonie heerlijk in het zonnetje op het terras en vanaf dat moment wisten we het Leonie moest onze Babs zijn. Leonie nam alle tijd om ons en onze familie en vrienden te leren kennen en zorgde er echt voor dat onze ceremonie onze ceremonie was. Super persoonlijk, intieme met precies genoeg ruimte voor alle emoties. Vooraf verliepen de dingen wat anders dan wij hadden gehoopt en Leonie speelde hier perfect op in. Ze wist precies het kwetsbare te benoemen en ruimte te bieden voor de emoties en zo te draaien dat geluk en liefde voorop staat en zoals je op de foto kunt zien Leonie straalt liefde en geluk uit naar je als bruidspaar waardoor je niks anders kunt dan genieten. Echt een fantastische vrouw die je gewoonweg moet hebben voor je eigen ceremonie! Leonie echt onwijs bedankt voor alles je hebt onze dag echt werkelijkwaar zo onwijs mooi en bijzonder weten te maken daar zijn we je enorm dankbaar voor en we hopen dat je nog vele ceremonies zo mag en zal blijven doen!
Liefs Ralph en Marly
Patrick en Kaylee –
Leonie is echt een top babs. Het is onwijs moeilijk om iemand te vinden die bij je past. En juist dat is zo belangrijk, want het is wel de persoon die je trouwt. Terwijl de gemeente er bij ons een grote bende van maakte,, wist zijn het voor ons allemaal te regelen. Iedereen die er bij was spreekt vol lof over haar en we zouden haar aan iedereen in onze omgeving die gaan trouwen aanraden. We willen je nogmaals bedanken voor een van de mooiste momenten in ons leven. Liefs, Patrick en Kaylee
Petra & Gijs –
Als midden veertigers waren we heel dankbaar om opnieuw de liefde te vinden. Maar we hebben een druk en gevuld leven waarin je soms de liefde ook als vanzelfsprekend beschouwd. Daarom wilde ik op onze bruiloft echt even bewust stil staan bij onze liefde en deze bewust vieren. De toespraak van Leonie op de bruiloft was super persoonlijk en spot on. Maar niet alleen de ceremonie was prachtig, het hele voortraject met Leonie was een belangrijk onderdeel van onze bruiloft.
We hebben een intake gekregen om kennis te maken, via teams. Dit verliep heel prettig. Daarna wat verder in de tijd een lang persoonlijk gesprek en daarna hebben we ieder nog vragenlijsten ingevuld, net als onze meest dierbare om ons heen. Door de vragenlijsten stonden we echt even bewust stil bij onszelf, de ander en onze liefde. Vooral mijn man, die normaal niet heel makkelijk praat over zijn gevoelens, heeft hierdoor echt prachtige geloften kunnen schrijven. Ook de kinderen heeft ze op een super leuke manier betrokken bij de dag en de ceremonie. In de voorbereiding kregen we regelmatig leuke mailtjes en appjes. Op de dag zelf kregen we ontzettend veel leuke reacties op hoe Leonie de ceremonie vorm had gegeven.
Toen er, door omstandigheden in de familie, onverwachts zaken veranderd moesten worden pakte Leonie dit heel prettig op. Ze was heel sensitief en wist precies wat de beste oplossing was. De keuze voor Leonie als ceremoniemeester heeft echt een gouden randje aan onze bruiloft gegeven. De perfecte mix van professionaliteit en warmte maakte de ceremonie tot een uniek, persoonlijk en liefdevol moment, waardoor de herinnering aan deze bijzondere dag voor altijd stralend blijft.
Christie & Yoeron –
Vanaf het eerste contact hadden we een heel prettig gevoel bij Leonie. Na de online kennismaking was er was meteen een klik en 100% vertrouwen. De ontmoeting bij ons thuis ter voorbereiding van de ceremonie was dan ook vooral heel gezellig! We vonden het fijn dat ze in de aanloop naar het huwelijk zo betrokken en goed bereikbaar was en meedenkt over alle facetten van de ceremonie. Het invullen van de vragenlijsten was even werk, maar het was het allemaal dubbel en dwars waard. Alle verhalen van zowel het koppel als de dierbaren, werden in de ceremonie perfect met elkaar verweven. Zo bijzonder. De liefdevolle energie waarmee Leonie ons verhaal heeft overgebracht maakten indruk op ons, én alle aanwezigen. Ze wist elk onderwerp met exact te juiste toon over te brengen. We hebben genoten van elke seconde. Het heeft al onze verwachtingen overtroffen! Gelukkig hebben we het naslagwerk op prachtige wijze cadeau gekregen, zodat we het nog vaak terug kunnen lezen. Een herinnering voor het leven!
Liefs Christie & Yoeron P.s. de foto’s volgen later!
Christie & Yoeron –
Vanaf het eerste contact hadden we een heel prettig gevoel bij Leonie. Na de online kennismaking was er was meteen een klik en 100% vertrouwen. De ontmoeting bij ons thuis ter voorbereiding van de ceremonie was dan ook vooral heel gezellig! We vonden het fijn dat ze in de aanloop naar het huwelijk zo betrokken en goed bereikbaar was en meedenkt over alle facetten van de ceremonie.
Het invullen van de vragenlijsten was even werk, maar het was het allemaal dubbel en dwars waard. Alle verhalen van zowel het koppel als de dierbaren, werden in de ceremonie perfect met elkaar verweven. Zo bijzonder. De liefdevolle energie waarmee Leonie ons verhaal heeft overgebracht maakten indruk op ons, én alle aanwezigen. Ze wist elk onderwerp met exact te juiste toon over te brengen.
We hebben genoten van elke seconde. Het heeft al onze verwachtingen overtroffen! Gelukkig hebben we het naslagwerk op prachtige wijze cadeau gekregen, zodat we het nog vaak terug kunnen lezen. Een herinnering voor het leven! (10 november 2023)
Liefs Christie & Yoeron
P.s. de foto’s volgen later!
Matthijs & Maaike –
Voor ons huwelijk in Italië vonden we het aanvankelijk lastig om een ceremoniespreker te vinden die goed bij ons past.
We hebben verschillende opties de revue laten passeren. Maar geen van ons kon ons echt bekoren. Totdat we via via in contact kwamen met Leonie! We voelden direct een klik en haar enorme enthousiasme werkt aanstekelijk. Vanaf het eerste contact via whatsapp hadden we een supergoed gevoel. Dit gevoel werd extra versterkt toen we elkaar voor het eerst ook in het echt hadden gesproken. Maar bovenal tijdens de huwelijksceremonie zelf. Wat heeft Leonie hier iets geweldigs van gemaakt! Ze had bij ons maar ook een groot aantal dierbaren van tevoren informatie ingewonnen middels vragenlijsten. Dit heeft ze tot een supermooi verhaal gekneed en uiteindelijk op de dag zelf subliem overgebracht aan ons allemaal. Een combinatie van persoonlijk, oprecht, enthousiast, ontroerend en met een vleugje humor. Dit heeft gezorgd voor een onvergetelijke ceremonie onder de Italiaanse zon waar we nog elke dag met een heel goed en warm gevoel op terugkijken.
Minke & Kees –
Lieve Leonie, Toen we jou hoorden op de trouwceremonie van onze vrienden, dachten wij meteen ‘Als wij ooit gaan trouwen, willen we Leonie ook als trouwambtenaar’. Het was een fantastische trouwceremonie en dat wilden wij ook. Toen onze trouwdatum bekend was, hebben we jou ook meteen benaderd en je wilde maar al te graag onze trouwceremonie doen. Leonie heeft veel tijd gestoken in het op papier zetten van ons liefdesverhaal. Ze heeft contact gehad met vrienden en familie en mede daardoor heeft ze ons liefdesverhaal fantastisch verteld, het kon niet mooier. Het mooiste vonden wij dat ze ons verhaal heeft verteld met een traan en een lach. Er waren dierbaren niet bij op onze grote dag en die heeft ze toch benoemd op een mooie liefdevolle manier, maar met niet al te véél nadruk (precies zoals wij het wilden). Hoe ze dit heeft gedaan, vonden wij heel fijn, mooi en bijzonder. Al onze gasten hebben genoten van de ceremonie en de manier waarop ze ons verhaal heeft verteld. Een reactie van één van onze gasten was: ‘Ze heeft een stem waar je naar wilt blijven luisteren, zo mooi en liefdevol’. Wij kunnen terug kijken op een fantastische dag met als hoogtepunt de mooie liefdevolle ceremonie en het feest natuurlijk :D! Bedankt Leonie voor alles! Liefs Kees en Minke
Sander en Désirée –
Hi lieve Leonie, het was voor ons een absoluut perfecte dag. Alles zat mee, uiteindelijk perfect weer tijdens de ceremonie en iedereen was blij en onder de indruk van ceremonie. Geweldige presentatie van jouw kant en prachtige musicale omlijsting door Fenna. We hebben alleen maar complimenten gekregen over de invulling en zelfs de dame van de gemeente had nog nooit zoiets moois gezien. Zó ontzettend goed!! Je hebt onze trouwdag echt tot iets heel bijzonders gemaakt. Heel veel dank voor alle lieve woorden en de professionele aanpak.
We zijn nu eindelijk toe aan het openen van de cadeautjes, dus het nagenieten gaat nog wel even door…
Mochten we je nog ergens kunnen promoten zullen we dat zeker doen. Liefs van ons
Eric & Chantal –
Dag lieve Leonie,
We hebben de pagina ontvangen. Hij zit inmiddels in het boek. We hebben vandaag alles nog eens nagelezen. Echt prachtig zoals je alle verhalen samen hebt laten smelten. We kijken terug op een fantastische dag! Nogmaals dank voor je bijdrage!
Liefs, Eric & Chantal
Renate & Wilco –
No effort is too small to have a positive impact, het is de filosofie van Monarch Watch een organisatie die zich sterk maakt voor het behoud van de vlinderpopulatie in onze huidige samenleving. Bij Leonie van Zeg het met Liefde zou deze getransformeerd kunnen worden in:
No effort is too big to organize the best possible and wonderful ceremony for each individual wedding couple.
Dat heeft ze namelijk letterlijk in de praktijk gebracht in Schotland, nadat mijn maatje (voor al ruim 30 jaar) besloot dat het toch wel mooi zou zijn als ons samenzijn bekroond kon worden met een huwelijksceremonie, maar dan wel op één van de mooiste plekjes op aarde, namelijk op Skye in het plekje Stein, waar we mochten verblijven in het idyllische The Boathouse.
Leonie maakt dan gretig gebruik van haar expertise en waar ze die nog niet volledig heeft, gaat ze op zoek naar de nog ontbrekende stukjes zodat aan het einde een droom van een ceremonie staat. Dat is voor ons letterlijk in de praktijk gebracht, van trouwjurk (uit Hoogvliet) tot aan eternity koord (uit Antwerpen) tot aan een quaich (uit Glasgow), de bijbehorende whisky van lieve gezamenlijke vrienden. Something New, something Borrowed and something Blue, ook daarin werd voorzien door lieve vrienden. En al die tijd wist ik, de bruid to be, van niks!
Ik ben zo ongelooflijk aangenaam verrast en nooit gedacht dat iemand dat voor mij over zou hebben. De ceremonie was perfect en de woorden van Leonie dansen, nu inmiddels een half jaar later nog steeds na in onze oren.
Het is een droom die werkelijkheid is geworden dankzij de knappe organisatie van Leonie, want geen enkel detail was over het hoofd gezien in woord of gebaar.
Lieve, lieve Leonie, we zijn je ontzettend dankbaar voor deze onvergetelijke ervaring en hopen hem nog eens over te mogen doen in ons Kikkerlandje, maar zoals het was op Skye, in Schotland, dat was pas echt bijzonder!
Xxxx
Wilco en Renate en Sascha
Thirza & Wilfred –
Op 15 juni 2023 zijn wij getrouwd. Wat was het een prachtige, relaxte, zonnige en liefdevolle dag! Het was de bruiloft van onze dromen, die onze lieve BABS Leonie compleet maakte met haar fantastische verhaal tijdens de ceremonie. Wat zijn we, tot op de dag van vandaag, blij dat wij voor Leonie hebben gekozen.
Het contact via mail/whatsapp en de gezellige en fijne gesprekken die we vooraf hadden, leerden ons Leonie steeds beter kennen. Ze luisterde aandachtig mee naar ons verhaal en ondertussen werd haar haar notitieblok steeds voller en voller.
Wij werden steeds nieuwsgieriger naar wat er gesproken zou worden tijdens de ceremonie.
En daar was eindelijk het moment, dat alles overtrof en voelden alsof wij Leonie al jaren kenden. Wat een persoonlijk, goed samenhangend en tof verhaal had zij voor ons gemaakt. En niet alleen voor ons, maar ook al onze gasten, waren erg over haar te spreken. Het was een feestje om hier naar te luisteren!
Kortom, wij zouden Leonie op elke bruiloft aanraden! Ze is een lieve en warme vrouw die met veel enthousiasme en passie haar werk doet.
Bedankt voor het compleet maken van onze dag lieve Leonie!
Gijs en Petra –
Hoi Leonie, wat kijk ik vol dankbaarheid terug op de dag van gisteren. Het was de ceremonie uit m’n dromen! Iedereen heeft zo z’n best gedaan; zoveel persoonlijke mooie woorden en jij hebt het allemaal zo mooi aan elkaar gevlochten. Echt prachtig. Iedereen was wild enthousiast over je en hoe je de ceremonie gedaan hebt. En de belofte van Gijs dat hij elk jaar op de 23e zijn geloften zal herhalen, wat lief en mooi! We willen je heel erg bedanken voor alles; voor je betrokkenheid en fijne contact en voor de ontzettend mooie, persoonlijke ceremonie! Veel liefs Gijs en Petra. Hierbij nog wat mooie foto’s!
Thirza –
Lieve Leonie, Bedankt voor je lieve berichtje. Wat hebben wij genoten van jouw geweldige verhaal gister! Bijna alle vrienden en familie kwamen naar ons toe om te zeggen hoe mooi, puur en fantastisch het was!!! Je bent een enthousiaste vrouw en enorm goed in je werk! Ontzettend bedankt voor alles xxx. We kijken terug op een enorm prachtige dag! Liefs! Thirza
Melanie –
Leonie is echt een topper! Ze heeft van onze ceremonie een fantastisch moment gemaakt. De voorbereiding hebben wij als super fijn ervaren. Leonie nam met onze geliefden contact op, en wist met de juiste vragen alle grappige feitjes en verhalen te verzamelen. Binnen de kortste keren weet ze echt alles van je! En dan op de dag zelf weet ze alles in lieve, mooie woorden over te brengen. Wij hebben gelachen, traantje gelaten maar vooral zo ontzettend genoten! Onze gasten waren ook erg enthousiast, een persoonlijkere ceremonie bestaat niet!
Simone –
Hi Leonie,
Ontzettend bedankt voor al jouw harde werk! Wat een mooie en bijzondere ceremonie heb je er van weten te maken. Het raakte iedereen!
Niets dan lof hebben we gehoord van de gasten maar vooral vanuit onszelf; súper!!!
Een prachtig mix tussen gemis, liefde, vrolijke noten en prachtige lieve woorden die ondersteund worden door grappige anekdotes. Perfect!
Knap staaltje werk. Mag je enorm trots op zijn!!
Dank dank dank !! Heel veel liefs!!
Simone
Leonie –
Lieve Leonie,
Ontzettend bedankt voor de ceremonie, waar jij echt zo’n speciaal moment van hebt gemaakt! Je wist met super mooie woorden alles zo goed te beschrijven! Ongelooflijk! Iedereen was super enthousiast.
Liefs Derrick & Melanie
Lisanne & Bob –
Leonie is geweldig! Ze heeft ons getrouwd op 11 februari en we hadden ons geen betere BABS kunnen wensen 🙂 Ons verhaal werd heel mooi neergezet en al onze gasten waren fan van haar. Ze heeft de gave om je verhaal te vertellen op een manier die bij je past, met een stukje humor erdoorheen. Je merkt dat ze er zelf ook van geniet. Ook in de voorbereiding ontbrak het ons aan niets, ze heeft er heel veel tijd in gestoken en dat was te merken. We zouden Leonie 200% aanraden, dus als je nog in conclaaf bent…. Je weet wat te doen! Veel dank Leonie voor jouw waanzinnige bijdrage aan onze mooie Winterse dag.
Rutger en Anouk –
Toen we jouw beschrijving over jou en je werkwijze op de website van de gemeente zagen sprak ons dit meteen aan.
Tijdens de kennismaking bij ons thuis kwamen we er achter dat we een goede keuze hadden gemaakt om jou uit te kiezen om onze ceremonie te leiden. Je bent een warm persoon die goed het gevoel over kan dragen wat wij bij onze bruiloft zochten.
Wat ons heel erg aansprak dat je er echt ons verhaal van hebt gemaakt, ook doordat je onze familie en vrienden informatie over ons hebt gevraagd. Het was een ceremonie met een lach en een traan en vooral heel veel liefde, dat is ook te danken aan jou.
We hadden ons geen andere BABS kunnen wensen. Groetjes Rutger en Anouk
Arco & Marije –
Lieve Leonie,
De topper van onze dag. Wat heb jij de dag afgemaakt. De mooi gesproken woorden van jou vol passie en liefde. Zelfs onze dag gasten waren onder de indruk en hielden het niet helemaal droog. Prachtig om te zien hoe jij met al de energie die in je zit onze dag compleet hebt gemaakt. We hebben genoten van je. Bedankt voor alles. Veel succes verder met je werk als Babs. Wij twijfelen er niet aan of dit goed komt. Je bent een topper.
Liefs Arco&Marije
Alexandra & Frankwin –
Forever is going to start tonight!
Op 3 september 2022 zijn wij getrouwd!
Late summer evening … mediterranian garden … lovely beats, dinner & drinks … dance till the sun sets; het was echt onvergetelijk!
Wij wilden heel graag een BABS die op een fijne, warme manier een écht persoonlijke touch aan de ceremonie zou geven.
Met een gezamenlijke vriendin als eerste contactpunt kwam Leonie op ons pad en we kunnen alleen maar dankbaar zeggen dat het Leonie als geen ander is gelukt.
Wat een knappe, slimme en leuke vrouw is zij: de perfecte lead tijdens het officiële gedeelte en daaromheen.
Haar enthousiasme en stralende lach, ons persoonlijke verhaal zó mooi verwoord, steeds de juiste toon en met een lach én een traan: het was allemaal mooi, ontroerend… gewoonweg perfect.
De tijd die ze uitgebreid nam voor persoonlijke kennismaking met alle betrokkenen heeft zeker vruchten afgeworpen.
Het was zo ontzettend leuk alle persoonlijke quotes terug te horen van onze kinderen, familie en vrienden in ons liefdesverhaal…en je zag ons maar ook hen glunderen tijdens de ceremonie.
Het maakte de sfeer warm, grappig, verbonden en intiem en het was ontzettend leuk dit te mogen delen met alle aanwezige huwelijksgasten.
Leonie is een woordkunstenaar; ze weet mensen met een goede opbouw van haar verhaal en met de juiste woorden aan te raken, de nuance weer te geven en licht te zetten op het mooie.
Onze story en ook alle bijdragen van onze kinderen en familie zijn gebundeld in een wit huwelijksboek op mooi papier: een fantastische en blijvende herinnering.
Tenslotte hadden we de eer Leonie en haar man als gasten te verwelkomen op ons huwelijksfeest en we kunnen iedereen verzekeren: dansen kan ze ook!
Leonie is inspirerend, gewoon heel erg goed in haar vak en wij gunnen ieder bruidspaar een BABS zoals zij.
Frankwin & Alexandra
Paul en Ilona –
We zochten iemand voor het begeleiden van onze ceremonie die bij ons past. Niet te jong (je bent nog wel jong hoor :)) maar zeker niet te oud. Gewoon een levensgenieter, net als ons. Toen we met jou het gesprek aangingen voor de voorbereiding merkte we eigenlijk meteen dat jij degene was die we zochten. Zelfs met ons een wijntje meedrinken was precies in je straatje. De ceremonie zelf was precies zoals we het van je verwacht hadden. In teken van onze liefde, lekker luchtig en met vooral lekker veel humor. De verhalen van vrienden en familie er in verweven, onze verhalen en het betrekken van onze kinderen in het geheel, zo mooi gebalanceerd, verdeeld en opgebouwd.
Lieve Leonie, hartelijk dank voor alles, jij was mede de reden dat wij zo een heerlijke mooie dag hebben gehad.
We danken je van harte dat je zoveel tijd en energie in ons heb gestopt.
Hopelijk zien we je nog eens! Groeten van Paul & Ilona
Sven & Kevin –
De mooiste dag van ons leven Leonie heeft het super gedaan we zijn zo blij dat we haar gekozen hadden Zeer spontaan, vriendelijk, en een glimlach van oor tot oor De verhalen die ze heeft gemaakt waren super! We hebben genoten echt een aanrader voor elk huwelijk!
Anique en Peter –
Afgelopen jaar heeft Leonie ons getrouwd. Wij vonden het uitzoeken van de trouwambtenaar het moeilijkste deel van de bruiloft want de ceremonie is toch het hoogte punt en je wilt dat dat een mooi moment wordt met een spreker die dat kan. Uiteindelijk hebben we Leonie gevonden en wat zijn wij blij dat we zo lang gezocht hebben en haar gevonden hebben want ze heeft onze bruiloft precies gemaakt zoals wij het voor ogen hadden! Het contact voor de bruiloft was ook goed. Leonie luistert goed en geeft je leuk huiswerk mee en met al die gesprekken en dat huiswerk maakt ze dan een heel mooi kloppend verhaal.
Wij hebben volop genoten van onze ceremonie en dat is zeker te danken aan Leonie. Naast haar goede manier van werken is het ook gewoon een hele fijne en warme vrouw en dat straalt ze uit. Onze gasten waren ook heel erg over haar te spreken, hoe mooi en goed ze het verhaal neerzet. En hoe fijn ze spreekt. Het was super om naar te luisteren! Wij zouden Leonie zeker aanraden! Zij maakt je bruiloft tot een mooi, compleet en liefdevol verhaal!
Viënna & Junior –
Onze bruiloft is ondertussen al een jaar geleden en we hebben in de tussen tijd meerdere bruiloften mogen mee maken. Maar het enige wat we steeds denken bij iedere bruiloft en babs is dat wij echt geluk hebben gehad met jou! Van de voorbereidingen tot de ceremonie en ook nog daarna, alles was tot in de puntjes uitgewerkt. Precies naar onze wens. De manier waarop je tijdens onze ceremonie hebt gesproken voelde voor ons en ook voor onze gasten alsof je familie was, heel ongedwongen, natuurlijk en fijn om naar te luisteren!
Nogmaals heel erg bedankt voor alle mooie woorden Leonie!! Je hebt er voor gezorgd dat wij een ceremonie hebben gehad die we nooit zullen vergeten. Kortom een super babs!!
Jamie en Boudy –
Lieve, lieve Leonie,
Voor ons de perfecte babs. Wat zijn we blij dat jij op ons pad bent gekomen en zo’n mooie rol hebt gespeeld op een van de mooiste dagen van ons leven.
Bijna een half jaar verder, maar nog schieten de tranen (van geluk) in mijn ogen wanneer ik terug denk aan onze ceremonie. Want wat heb jij ons verhaal prachtig verwoord en over weten te brengen op onze gasten. Het was een ceremonie met een lach & een traan. Nog mooier dat we op voorhand durfden te dromen!!
Lieve Leonie, het is lastig om in woorden uit te drukken hoe dankbaar wij zijn. 1000x bedankt voor alles maar zeker voor wie jij bent. Zo echt en oprecht!! Hopelijk ga je nog heel veel bruidjes heel blij maken.
*deze herinnering pakken ze ons nooit meer af*
Dikke knuffel voor jou !
Liefs, Boudy & Jamie
Chelsea & Rene –
Lieve Leonie, allereerst BEDANKT. Bedankt voor je warmte, je betrokkenheid, je enthousiasme en je mooie woorden.
Je hebt echt “ons” verhaal verteld tijdens de ceremonie. Je hebt onze liefde precies zo beschreven zoals het is.
Je hebt de kinderen een hele speciale rol gegeven (ze hebben het er nog over!) en je hebt onze dierbaren zich speciaal laten voelen.
Je hebt van onze ceremonie iets speciaals gemaakt.
Heel veel liefdevolle groetjes,
Chelsea & Rene BEIJER
Ariena –
Heel erg bedankt voor de geweldige dag die we mede dankzij jou hebben gehad. Je maakt het persoonlijk en bent zo betrokken, erg bijzonder.
Jouw enthousiasme, geweldige verhaal en aanwezigheid maakte onze dag compleet. We hadden ons geen betere trouwambtenaar kunnen wensen!!
Lieve groet, Ariena
Iris en Sander –
Wij zijn terecht gekomen bij Leonie Kraan. Eenmaal gekeken op haar site spraken mij haar tekst en vooral haar filmpje heel erg aan, een vrolijke enthousiaste vrouw! Net wat zij zochten. Vervolgens zijn wij in contact gekomen en verliep het mail verkeer soepel. Bij onze eerste afspraak kregen wij direct een goed gevoel, weer die leuke enthousiaste vrolijke vrouw, we hadden gelijk een klik en zijn niet meer verder gaan zoeken naar een andere trouwambtenaar.
Het hele proces verliep ontzettend fijn en wij konden altijd met vragen bij haar terecht waarbij zij ons goed heeft geholpen.
Leonie neemt echt de tijd om een mooie speech te maken voor je ceremonie, ik zou haar zeker aanbevelen. Wij hebben een prachtige dag gehad en dit had zonder Leonie niet compleet geweest. Bedankt!
Groetjes Iris en Sander
Jordy & Yvonne –
Vandaag zijn wij precies een half jaar geleden getrouwd en wat zijn wij onwijs blij dat Leonie onze trouwambtenaar was op onze trouwdag. Leonie heeft ervoor gezorgd dat onze ceremonie het persoonlijke tintje heeft gekregen wat wij voor ogen hadden. Tijdens de ceremonie hebben wij vol verwondering zitten luisteren naar hoe zij onze woorden, maar ook de woorden van onze dierbaren, tot een fantastisch geheel heeft gevormd waar ruimte was voor een lach en een traan. Het is ook echt onvergetelijk hoe zij onze kinderen op een leuke en speelse manier bij de ceremonie heeft betrokken, precies zoals het moest zijn.
Leonie, onwijs onwijs onwijs bedankt voor alles! Je bent een mooi mens met echt veel passie en enthousiasme voor je werk. Jij hebt onze dag het stukje extra magie gegeven waar wij zo van hebben gedroomd. ECHT ONVERGETELIJK EN MAGISCH!
Mike & Fleur –
Lieve Leonie,
Nogmaals enorm bedankt voor deze prachtige dag, het was meer dan we hadden kunnen hopen. Je voelt mensen goed aan en weet dat buitengewoon goed om te zetten in een prachtig verhaal. We hebben heel veel gelachen en af en toe een traantje weggepinkt.
Ook enorm leuk dat we het verhaal van de ceremonie na afloop in een bundel in ontvangst mochten nemen. Nogmaals dank voor deze onvergetelijke dag.
Liefs, Mike & Fleur
Philip & Evelyn –
Lieve Leonie,
Wauw wat een dag! We hebben zo genoten ♥️ en zijn nog steeds aan het nagenieten. Dank je wel voor de prachtige en persoonlijke ceremonie. We kregen van meerdere gasten de vraag of je een vriendin van de familie bent, omdat je het zo goed en persoonlijk wist te vertellen.
Liefs van meneer en mevrouw van der Stegen
Hanna –
Heel hartelijk dank voor de prachtige ceremonie voor het huwelijk van onze zoon!! Wat heb je alles mooi en met humor in elkaar over laten lopen….het was ontspannen en ook zeer ontroerende ceremonie. Nogmaals dank voor de manier hoe je het hebt gedaan.
Dankbare moeder en schoonmoeder Hanna
Luke & Jella –
Lieve Leonie!
Beter laat dan nooit, maar we wilden je nog graag via deze weg ontzettend bedanken voor onze onvergetelijke, prachtige ceremonie! We hebben van elk woord genoten! En niet alleen wij… iedereen op onze bruiloft had het er over hoe fijn en mooi deze ceremonie was. Je hebt ons verhaal zo mooi verwoord, gewoon weg prachtig. Je hebt echt hart voor je vak en bent er donders goed in =). Onze dag was al prachtig, maar met jou als ceremoniespreker perfect. Je hebt zo’n fijne, positieve energie en dat werkt zeer aanstekelijk. Nogmaals, uit de grond van ons hart, Bedankt!
Liefs,
Luke & Jella (13 mei 2022)
Mariëlle –
Lieve lieve Leonie, ik ben alleen maar aan het huilen steeds. Ik leef nog in een droom…Wat was jij een schot in de roos. Zoveel reacties gehad hoe goed jij was en hoe de ceremonie zo ons was. Wat een emotie en humor. Niet normaal! Zo waardevol voor altijd. Alle mannen hebben gehuild hebben ze allemaal tegen me gezegd. Het was zo intens. Bedankt voor je geweldige inzet en ga je zeker nog een dikke veer in je reet steken op insta. We zijn begonnen met alle cadeaus maar niet te doen zoveel!
Je bent een heerlijk mens en hoop dat er nog veel bruidsparen het geluk mogen hebben dat ze door jou getrouwd worden
Voor altijd in ons hart ❤️
Liefs Mariëlle
Jacco –
Lieve Leonie, uit alle babsen blijk jij de enige juiste keus! Dit was gewoon een 10+!! Ik was geboeid van de eerste tot de laatste minuut (lukt normaal nooit iemand) en ’t was nog veel beter & mooier dan we gehoopt hadden.
Nogmaals bedankt en we gaan je overal aanprijzen (ik heb geen social media maar doe dat wel op mijn eigen manier). Laat maar weten als je in de buurt bent …
Wens jou en je familie alle geluk en gezondheid!! Dikke knuffel Jacco
Boudy –
Lieve Leonie, wat was het een prachtige dag wij zitten inderdaad nog helemaal op die grote wolk. Maar zonder jouw bijdrage was deze dag niet zo speciaal geweest.
Wat hebben we genoten van je mooie woorden, met een lach en heeel veeel tranen. 1000x dankjewel .
Het was zo speciaal. Je hebt iedereen weten te raken. Wat hebben we van veel gasten complimenten gekregen over de ceremonie. Je bent een topper ! Liefs van ons
Boudy & Jamie
Jamie –
Lieve Leonie,
Het was echt perfect!! Zo bijzonder dat je hoopt dat je dag er zo uit mag zien en dat je het dan ook echt werkelijkheid ziet worden. Voor ons was jouw idee van de brieven het perfecte alternatief voor de vows ☺️. Te emotioneel om het zelf uit te spreken en als het dan ook nog eens op zo’n liefdevolle manier gebracht wordt, dan is het eigenlijk net zo mooi
Dankjewel!! Liefs Jamie
Emily en Bob –
Als ik één moment mocht kiezen wat ik het mooiste aan onze bruiloft heb gevonden, dan was het toch wel de ceremonie die Leonie zo prachtig heeft gedaan. Tuurlijk, alles was perfect die dag en zag er mooi uit, maar de meeste emotie zat zeker op dit moment! Niet alleen voor ons als bruidspaar, maar de gehele zaal luisterde aandacht, met vele tranen van geluk en hilarische momenten tussendoor. We zouden Leonie zeker aanraden als je een gepersonaliseerde ceremonie wil waar écht jullie verhaal naar voren komt! Lieve Leonie, mogen wij jou nog eens bedanken voor het perfect maken van de mooiste dag van ons leven! We hadden geen betere, lievere babs kunnen wensen! Aan de komende bruidsparen: maak je maar geen zorgen! Het komt écht helemaal goed met die ceremonie!
Liefs,
Emily en Bob
Ariena & Richard –
Wat was het een plaatje….het leek bijna een sprookje. Wat een super mooie dag!!
Jij deed het ook echt super leuk, Leonie. Je hebt er een prachtig verhaal neergezet. En jouw spontaniteit maakt het nog leuker. Hartstikke bedankt! (Richard)
Jaaaaa zo super gaaf! En jij deed het ook zo leuk. Heel erg bedankt en wij genieten nog wel een poosje na . (Ariena)
José en Henk –
Beste Leonie,
Ik wil je ontzettend bedanken voor de zeer mooie bijdrage aan de bruiloft van Iris en Sander. We vonden het mooi, emotioneel en vooral zo fijn voor het bruidspaar. Je hebt hun echt bijzonder gemaakt! BEDANKT!! Een heel fijn weekend .
Lieve groetjes José en Henk (ouders van de bruid)
Yvonne & Jordy –
Wauw Leonie!! Wat een onwijs mooie en persoonlijke ceremonie heb jij er gister van gemaakt. Vol verwondering hebben wij gehoord hoe jij onze woorden tot één geheel hebt gevormd en onze trouwdag het persoonlijke tintje hebt gegeven die wij echt voor ogen hadden. Precies hoe het moest zijn! Ook hoe jij onze lieve kids bij de ceremonie hebt betrokken was echt onvergetelijk. ❤️
Leonie, onwijs onwijs onwijs bedankt voor alles! Je bent een mooi mens met passie voor je vak. Dat hoorde we ook van diverse gasten op onze bruiloft terug. ECHT ONVERGETELIJK! Drie grote harten!❤️❤️❤️
Liefs! Yvonne
Margot –
Alweer een maand getrouwd, en nog steeds heeeel heeeel heeeeeel blij met jou!! zoveel leuke reacties gehad!! En dat het zo mooi en persoonlijk was, met een lach en een traan. Kon niet mooier verwoord worden! Beste keuze ooit
Liefs, Margot
Emily –
Wat een heerlijke bruiloft hebben wij gehad, echt!! Alles is nog langzaam op ons aan het inwerken. Iedereen heeft met volle lof over je gesproken, dat je het zo goed hebt gedaan. En wij sluiten ons daar helemaal bij aan! Echt fantastisch! Dankjewel Leonie! Dikke zoenen van ons! Emily
Joey & Jacqueline –
Wij hadden ons geen betere trouwambtenaar kunnen wensen!
Het liep bij ons allemaal net wat anders omdat Leonie de andere gemeente trouwambtenaar zou vervangen. Maar zij kwam bij ons thuis, en we hadden gelijk een klik. Ze is echt heel leuk en spontaan, we hebben zo gelachen!
Ons gevoel zat dus gelijk goed bij Leonie. En de ceremonie was precies zoals we gehoopt hadden!
In het gemeentehuis liep alles soms net even anders. Maar daar kunnen we nog steeds vreselijk om lachen. Want dat paste achteraf precies bij ons. En wat heeft Leonie alles super opgelost.
Wij willen Leonie dan ook hartelijk bedanken, dat we met al onze vragen en problemen bij haar terecht konden. Nogmaals, wij hadden ons geen betere trouwambtenaar kunnen wensen.
Veel liefs,
Angelique –
Hi Leonie, heel erg bedankt voor de prachtige woorden, waardoor het een schitterende en zeer persoonlijke ceremonie is geworden… Fantastisch!! Dankjewel!!! En heel veel liefs! Angelique (moeder van de bruid)
Margot –
Dankjewel lieve Leonie! Je was geweldig!
Ook zoveel complimenten van de gasten, die je verhaal zo mooi en persoonlijk vonden.
Het kon niet mooier, het was perfect!!
Wij zijn nu lekker onderweg naar het hotel xxx Margot
Mick & Talitha –
Lieve Leonie,
We willen je heel erg bedanken voor vandaag, je prachtige speech, alle mooie & rakende woorden.
Wat een feestje om jou te mogen leren kennen. Je hebt onze dag compleet gemaakt.
Liefs, Mick & Talitha
Jean-Paul & Monica –
Dit vergeten we nooit meer!! Wat hebben we enorm genoten.. de ceremonie was echt super.
Ondanks dat je heel weinig informatie had, en we trouwden voor de gemeente, vinden we het echt heel mooi hoe je er zelf toch nog een heel verhaal aan gebreid hebt. Echt super. Nu heerlijk nagenieten, en in januari genieten van de kleine. Veel liefs!
Tim & Janinke –
Het kiezen van een ceremoniespreker hebben we vooral gedaan op basis van gevoel. We zochten iemand bij wie we een klik voelden en dat was meteen het geval bij Leonie! Na het eerste gesprek wisten we het zeker, met Leonie zouden we een prachtige ceremonie hebben. En dat is haar zeker gelukt!! Je voelde en merkte gelijk dat Leonie met enorm veel aandacht en zorgvuldigheid ons verhaal heeft verteld. De gesprekken vooraf waren al ontzettend leuk, en het voelde echt alsof op de ceremonie er iemand stond met wie we al jaren optrokken. En wat een verrassing was ook de inbreng van vrienden en familie tijdens de ceremonie! Wij hebben echt genoten en kijken nog steeds terug op een geweldige dag, hiervoor zijn we Leonie ontzettend dankbaar!
Liefs, Janinke
Tim & Janinke –
Hi Leonie, wat een prachtige dag hebben we gister gehad en wat een super mooie ceremonie!! Vanuit alle kanten hebben we alleen maar complimenten ontvangen en we waren zelf ook echt enorm verrast door het mooie verhaal en de prachtige speeches. Super bedankt!
Groeten,
Tim
Jeroen & Kelly –
Nogmaals bedankt voor je super fijne en vooral warme en persoonlijke bijdrage aan ons huwelijk. Het voelde vanaf het eerste moment warm en vertrouwd.
Alles tot in de puntjes geregeld. Het was niet alleen top verzorgd op de dag zelf, maar ook de voorpret was één groot feest door jouw bijdrage aan onze bruiloft. Heel veel dank.
Marieke & John –
Dankjewel lieve lieve Leonie! Wat was het een geweldige dag! Mede dankzij jou en mijn broer. Vanaf het eerste moment dat we je ontmoette waren we al weg van je. We hebben veel gehoord over hoe prachtig men jouw woorden vond en waar we jou toch in godsnaam vandaan hadden gevist : ). Ik weet ook niet waarom net jij op ons pad moest komen, maar blijkbaar moest het zo zijn. Ik zou bijna zeggen: de volgende keer denken we weer aan jou, maar aangezien dat niet gaat gebeuren en wij hebben besloten niet dood te gaan, haha. Wat ik eigenlijk gewoon wil zeggen is: BEDANKT lieve Leonie!!! Je was geweldig! Veel LIEFS!
Merijn & Simone –
Wat een vakvrouw is Leonie! Vanaf onze 1e kennismaking tot zelfs na onze bruiloft is onze samenwerking met haar een geweldige beleving te noemen.
Met al haar warmte en charisma, humor en kracht heeft ze ons een fantastische en persoonlijke ceremonie bezorgd waar wij nog steeds enorm van nagenieten. Zoek niet verder! Zeg het met Liefde kunnen wij aan iedereen aanraden.
Arjen en Marleen –
Hi Leonie,
Waar te beginnen, wat een prachtig begin van de trouwdag heb je ons allemaal bezorgd.
Met zoveel liefde, passie en enthousiasme heb je hele lieve mensen getrouwd. Het is de mooiste dag van hun leven geworden, dat weet ik zeker. Fijn dat jij daar deel van was en dat dat zo bij ze heeft gepast. Heel veel liefs, wij genieten nog even na. Arjen en Marleen
Stephan & Marinda –
Vanaf onze eerste (digitale) kennismaking hadden wij meteen een positief gevoel bij Leonie. Het contact verliep erg prettig en ze dacht met ons mee over hoe wij onze ceremonie zo goed mogelijk konden invullen.
Wij willen haar bedanken voor alle tijd die ze in onze speech gestopt heeft en we zouden haar bij iedereen aanbevelen als BABS.
Thierick & Leontien –
Lieve Leonie,
Wat hebben wij mede dankzij jou een geweldige dag gehad!! Tijdens onze eerste officiële ontmoeting bij ons thuis hadden wij beiden direct het gevoel dat het wel goed zou komen met de ceremonie. Gelukkig was dat ook inderdaad zo! Door je persoonlijke aanpak met anekdotes van vrienden en familie en je warme persoonlijkheid zorgde je voor een compleet, ontroerend,
persoonlijk verhaal, met een lach en een traan! We kijken met een hele grote glimlach terug op deze droomdag! Gelukkig hebben we de foto's en de video nog waardoor we af en toe weer even terug in de tijd kunnen. Lieve Leonie, nogmaals heel erg bedankt en wie weet tot ziens! We weten je te
vinden! 🙂
Liefs van ons!
Thierick & Leontien
Ron & Daisy –
Lieve Leonie,
We willen je nogmaals bedanken voor de fantastische ceremonie die je hebt neergezet!!
Niet alleen wij maar iedereen heeft het er de rest van de dag nog over gehad dat de ceremonie zo ontzettend leuk en goed was neergezet. En wat voor een enorm leuke spontane vrouw jij was!
We zijn je enorm dankbaar dat je van het moment waar het op de dag toch echt om draait een super moment hebt gemaakt!
Fijn weekend! Liefs, Mr & Mrs
Bart & Anouk –
Lieve Leonie ontzettend bedankt voor de fantastische bijdrage aan de dag! Wij hebben genoten.
Hierbij onze review: Leonie is een attent, betrokken en enthousiast persoon! Ze spreekt echt met passie en plezier. Ondanks dat onze bruiloft meerdere malen verzet is bleef het contact goed. De ceremonie was persoonlijk en super romantisch. De bruidskinderen werden leuk betrokken bij de ceremonie. Leonie onwijs bedankt!
Liefs Bart en Anouk
Marcel en Emmie –
Lieve Leonie, omringd door iedereen die ons lief is heb jij ons getrouwd. Het was een dag om nooit meer te vergeten. Op één dag was jij onze vriendin, onze vertrouwenspersoon, onze entertainer, onze lach en onze traan. We hebben je speech nog een aantal keren gelezen en we voelden je warmte en je humor telkens weer om ons heen. Je hebt van ons bewogen leven een sprookje gemaakt en iedereen die aanwezig was heeft dat zo gevoeld. Jij hebt onze liefde uitgedragen. En we hopen nog heel lang en gelukkig te leven met de herinnering van deze dag. Dank je wel! Liefs van Marcel en Emmie
Cor & Leonie –
Om het gelijk maar te zeggen, wat een geweldige babs ben jij!
Wij moesten een keuze maken uit een aantal babsen, na alle verhaaltjes gelezen te hebben was het niet moeilijk kiezen. Jouw verhaal sprak ons enorm aan. En dit heb je ook zeker laten blijken bij onze ceremonie.
Wat heb jij een mooi levensverhaal gemaakt van ons, ondanks dat wij het lastig vonden om de vragen in te vullen over ons zelf en het maar heel minimaal was wat wij hadden ingevuld wist je er iets prachtigs van te maken.
Je wist van alles precies tot hoever je kon gaan op emotioneel vlak tot aan de grappige dingen. Je wist van iedereen de aandacht van begin tot het einde erbij te houden. Nogmaals enorm bedankt dat je deel hebt gemaakt voor het maken van een onvergetelijke dag!
Junior & Viënna –
We hebben het je gisteren al gezegd.. maar nogmaals heel erg bedankt voor alle mooie woorden Leonie!! Ook het feest er na was echt top. Heel erg bedankt, voor alles, je bent een super babs!!
Liefs
Junior & Viënna
Sophie & Lorenzo –
Hey Leonie, ‘There were never butterflies, just fire.’ Dat het vuurwerk was, das zeker!
Ons huwelijk was een dag van lachen tot we buikpijn hadden, schone woorden, mekaar vastpakken en dank u zeggen, een traantje, nog harder lachen, drinken, kipjes eten en nog eens klinken.
Dat we – mede dankzij jouw talent – nog steeds op wolkjes lopen?
Reken maar van YES! “
… and they lived happily ever after.
Lorenzo en Sophie
Meneer en mevrouw De Block
Christian & Cathelijne –
Leonie; je bent een superleuke babs!
Dankzij jouw goede begeleiding bij de voorbereiding konden we onbezorgd genieten tijdens de ceremonie. Tijdens het eerste gesprek had je al snel door wat bij ons paste door goed te luisteren naar onze wensen, dat was heel erg fijn.
We kregen van alle kanten te horen wat een leuke vrouw je bent en hoe goed je ieders woorden over ons kon overbrengen in een mooi verhaal.
Kortom, je bent een topper en we hebben echt genoten tijdens onze mooie trouwdag dankzij jou!
Liefs, Christian en Cathelijne
Fritz & Nin –
Lieve Leonie,
Eerste reactie ná de ceremonie: “Wauw! Wat een bijzondere en speciale dag was dit voor ons dankzij jou Leonie!! Wij zijn trots op jou. Je hebt het buitengewoon goed gedaan. Dikke kus”.
Hoe we bij jou kwamen?
Bij het zoeken naar ‘onze Babs’ sprak jij ons erg aan. Met name jouw foto’s en het zinnetje “Leonie Kraan… Voor een warme persoonlijke en onvergetelijke ceremonie”.
Als Babs zeker een aanrader!
De eerste ontmoeting was bij ons thuis, wij hadden er gelijk een goed gevoel bij.
Jouw enthousiasme en betrokkenheid, het was alsof wij elkaar al jaren kenden.
Wat had je een hoop vragen en er is je ook niets ontgaan.
Bedankt dat je ons verhaal zo mooi hebt weten over te brengen.
Wij kijken met veel plezier terug op deze bijzondere dag. Het was een dag waar wij veel gelachen hebben. En ook tranen hebben gelaten van GELUK.
Nogmaals veel dank namens Fritz en Nine Schöszwender
Ouders van Antoin & Willemijn –
Beste Leonie,
Wat hebben Willemijn en Antoin zaterdag geboft met zo’n betrokken en professionele Babs! Het is in deze merkwaardige tijd toch nog een feestje voor ze geworden. Ook wij, de ouders van de bruid vonden het hartverwarmend. Dank daarvoor!
Hartelijke groeten Wim en Vonne Verlegh (ouders van Antoin & Willemijn)
Antoin & Willemijn –
Hi Leonie, Oftewel… BESTE BABS EVER!
Onze bruiloft was al gepland voordat we in een wereld terecht kwamen waar ineens niet alles meer mocht. Met elke strengere regel verdween een stukje van onze mooie dag, totdat van het oorspronkelijke plan alleen nog de ceremonie met een kleine groep mensen overbleef. Leonie is in deze periode een grote steun geweest. Ze leefde mee en dacht mee in oplossingen. Ze heeft zich enorm ingezet om deze dag bijzonder te maken en mede daardoor hebben wij achteraf geen moment spijt gehad om toch door te zetten om in deze tijd te trouwen.
Tijdens de ceremonie hadden we niet meer het gevoel dat er een Babs een verhaal stond te doen, maar een vriendin, iemand die ons kende, begreep en wist hoe we ons voelden. En wat een ceremonie! Verhalen die we tijdens de kennismaking hadden verteld, maar ook uit de vragenlijst aangevuld met persoonlijke noten van onze vrienden en familie. Met veel glimlachen, hardop lachen en ook af en toe een traan, precies zoals het hoort.
Heel veel gezondheid en geluk met alles, en mochten we ooit nog ergens een spreker voor nodig hebben, dan weten we je te vinden.
Liefs,
Antoin & Willemijn
Mariska en Maarten –
Lieve Leonie,
Wij wilden onze trouwdag, en dus ook de ceremonie, warm en hartelijk houden. Niet traditioneel, maar persoonlijk en met een vleugje humor. Dankzij Leonie is dat gelukt! Heel fijn hoe jij de tijd en ruimte nam om ons te leren kennen, te luisteren naar ons en onze naasten en daar een mooi verhaal van hebt gemaakt. Daarnaast hebben wij jouw energie en uitstraling als warm en prettig ervaren. Wij gunnen andere bruidsparen dit ook. En als er nog tips nodig zijn voor creatieve invullingen van een ceremonie (in coronatijd) dan denken wij graag ook even mee :-D. Dankjewel, Leonie!
Liefs, Mariska en Maarten
Raymond & Inge –
Lieve Leonie,
Als student ontmoetten we elkaar tijdens onze bijbaan bij Arjan van Dijk. We werden vriendinnen omdat jij een geweldig lief, mooi en puur mens bent. Dat jij onze trouwceremonie in de toekomst zou begeleiden hadden we toen nog niet kunnen bedenken.
Maar met jouw bijdrage werd onze ceremonie warm, bijzonder en persoonlijk. Werd er uitgesproken wat normaal niet zo snel uitgesproken wordt. En werd het een moment met een gouden randje..
Je gaf ons daarmee het allermooiste cadeau op onze huwelijksdag.
De wereld is een toverbal.. en jij wist onze ceremonie te kleuren als geen ander.
Liefs Raymond en Inge
Maarten & Feline –
Lieve Leonie,
Bedankt voor de prachtige ceremonie van afgelopen zaterdag. Onze bruiloft was fantastisch en dat was mede door de bijzondere ceremonie. Het was echt perfect, een lach en een traan.
Heel erg bedankt! Liefs Maarten en Feline
Emile & Jiska –
Afgelopen zaterdag 22 augustus zijn wij getrouwd in het bos, met Leonie als onze geweldige ceremoniespreker! Eigenlijk waren we per toeval bij haar terecht gekomen, omdat onze aanvraag om “officieel” in het bos te trouwen en daar dus een gemeente-spreker te hebben, was afgewezen. Achteraf gezien zijn we eigenlijk SUPER blij met deze uitkomst, want wat een geweldig verhaal heeft Leonie er van gemaakt! Onze eerste ontmoeting was ontzettend fijn en leuk, we voelden ons beiden erg op ons gemak en vonden het ook erg leuk om Leonie van alles te vertellen over (het begin en verloop van) onze relatie. Daarna heeft ze onze vrienden en familie om wat input gevraagd en ook zij hebben Leonie’s enthousiasme als super prettig en leuk ervaren! Op de dag zelf heeft Leonie ons echt ontzettend verrast met haar verhaal. Ze heeft het publiek ontzettend leuk betrokken en ons echt een herinnering gegeven waar we ons hele leven met een glimlach op zullen terug kijken.
Bedankt Leonie!! xx Jiska & Emile
Leonie –
BRUIDSPAREN VERTELLEN
Een pagina gevuld met bedankjes en mooie warme woorden. Wow!
Maar laten we het omdraaien … dank JULLIE wel. Dank dat ik aanwezig mocht zijn op de mooiste dag van jullie leven. Dank voor jullie openhartigheid en het mij betrekken in jullie verhaal.
Jullie hebben mij daarmee ook geraakt. Na elke ceremonie mag ik weer naar huis rijden met een dikke grijns op mijn gezicht: “Om nooit meer te vergeten”.
Marnix & Steffy –
Allereerst hartelijk dank voor de prachtige ceremonie die je voor ons in elkaar hebt gezet ! Echt heel erg mooi ! We vonden echt dat je het ontzettend goed hebt gedaan, complimenten!
Je nam ons op een echt leuke manier mee door het verhaal vanaf hoe we elkaar hebben leren kennen.
Wat wij vooral echt heel erg leuk vonden was dat je door het verhaal heen nog terug kwam op bepaalde punten die dan gedeeltelijk benoemd waren maar nog niet helemaal volledig of als je het over een bepaald onderwerp had door het verhaal heen even terug te koppelen naar onze antwoorden van onze vragenlijsten, echt leuk!
Ook heb je de stukken van onze ouders/getuigen heel mooi er in terug laten komen!
En natuurlijk niet te vergeten, het infinity teken, echt mooi dat je dat ook benoemde!
We hebben ook echt alleen maar zulke positieve reacties van iedereen gekregen over jou, dat je het zo ontzettend leuk hebt gebracht, precies wat bij ons past ! Waarmee wij dus heel veel geluk hebben gehad dat je onze babs was ! De ceremonie was echt niet te lang of te kort, gewoon perfect!
De dag verder is echt helemaal gelopen zoals we hoopten, heel erg goed gegeten ‘s avonds, en toen het feest! Werkelijk een dag om echt nooit meer te vergeten! Zoveel mooie verrassende en leuke momenten op een dag.
Nu nog afwachten op de foto’s van de fotograaf, dat zal nog enkele weken duren verwachten wij dan, omdat hij ze stuk voor stuk wil nazien en nodig verbeteren qua kwaliteit. Mijn oom heeft de hele ceremonie gefilmd dus die krijgen wij ook nog zodat we die zeker nog verschillende keren terug gaan kijken !
Nogmaals hartelijk dank voor al jouw inzet, om voor ons zo een ceremonie weg te zetten ! Eén om nooit meer te vergeten ! Marnix & Steffy
En ik moest je ook niet vergeten te bedanken namens mijn moeder: Ik wil je nog heel graag persoonlijk bedanken voor de prachtige huwelijksplechtigheid van Marnix en Steffy van afgelopen vrijdag. Wat was het een indrukwekkend en persoonlijk moment wat ik niet snel zal vergeten. We hebben ontzettend genoten van een onvergetelijke dag en zijn dit weekend met niets anders bezig geweest dan het herhalen en terugkijken op deze mooie dag. Nogmaals heel hartelijk dank voor jouw inzet en bijdrage in deze.
Mart en Cecile –
We hadden je nog wat foto’s beloofd, dus bij deze!
We vonden het super dat je ons getrouwd hebt, mede door jou is onze dag echt onvergetelijk geworden. We hadden het echt niet beter kunnen treffen, en dat zeggen we niet omdat je familie bent van….!
Ons album is nu ook klaar, en mochten jullie het leuk vinden dit eens te komen bekijken, jullie zijn van harte welkom!
Nogmaals bedankt voor je leuke en mooie speech. We kijken er met een supergoed gevoel op terug! En door de kopie kunnen we het altijd weer herbeleven. Lieve groetjes Mart en Cecile
Mike en Maudy –
Lieve Leonie, we willen jou ontzettend bedanken voor de speech tijdens de ceremonie. We hebben veel complimenten over jou mogen ontvangen. Het was voor ons helemaal compleet!
We wensen je het allerallerbeste, Mike en Maudy
Barbara en Martijn –
Lieve babs,
We willen je nogmaals bedanken voor de ontzettend warme manier waarop je onze ceremonie hebt ingevuld. Wat heb je alles mooi persoonlijk gemaakt. Het had niet beter gekund.
Je was een fantastische Babs en ik krijg nog regelmatig te horen dat iedereen heel erg onder de indruk van je was; je warmte en enthousiasme waar je mee sprak. Super bedankt voor alle tijd die je er in hebt gestoken. Heel dankbaar daarvoor.
Het was een fantastische dag met vele mooie herinneringen.
Mijn moeder vroeg nog of ik het filmpje van de speech die ze gedaan heeft naar je toe wilde sturen.
We gaan nu lekker genieten van de honeymoon. Lieve groetjes, Barbara en Martijn
Wij, vader en moeder van de bruid, willen je heel erg bedanken voor de geweldige speech voor Martijn en Barbara. Wat was het een warm verhaal, zo mooi… Het was een super dag mede dankzij het geweldige woordje van jou. Het was heel speciaal.. voor iedereen… Lieve groeten
Miranda en Bas –
Wat waren het super mooie dagen! We hebben echt enorm genoten en wat was je speech geweldig! Bros heeft voor ons nu een speciale betekenis, hahaha. Alles is precies gegaan zoals we hadden gehoopt en alle mooie woorden waren de kers op de taart, of de frikandel bij de friet ;).
Zouden wij een kopie kunnen krijgen van je speech? We hebben een herinneringen doos gemaakt en dat zou een geweldige aanvulling zijn.
Dankjewel dat jij onze mooiste dag nog mooier hebt gemaakt!! Lieve groetjes, Miranda en Bas
Arjen & Bianca –
We willen je nogmaals bedanken voor de prachtige ceremonie! We hebben er ontzettend van genoten en het was helemaal hoe we het gewenst hadden. Eigenlijk nog mooier dan we gedacht hadden.
Misschien een gekke vraag maar wij vonden het verhaal zo mooi, zouden we de speech wellicht kunnen ontvangen? Dan kunnen we hem nog eens lezen. Bedankt!! Liefs, Arjen & Bianca
André & Regina –
We hebben een fantastische dag gehad! Echt, het was de mooiste. En dat mede dankzij jou. Wat heb je het goed gedaan zeg. Ook nu krijgen we nog steeds complimenten over hoe goed en leuk je het hebt gedaan.
Ontzettend bedankt voor onze prachtige ceremonie, je bent een topper! Liefs, André & Regina
Mark & Shirley –
Goedemiddag Leonie,
Heel erg bedankt voor het sluiten van ons huwelijk. Namens Mark ook voor de korte speech was die erg blij mee en moest ik zeker laten weten van hem. We hebben genoten van onze dag en zijn nu heerlijk aan het genieten in Parijs.
Groetjes van familie van Geel