Neem direct contact op met Esther!
Over trouwambtenaar Esther Pasman
Jullie gaan trouwen, gefeliciteerd! Nu nog op zoek naar een trouwambtenaar en die zijn er in alle soorten en maten. Ik ben 1.63 m en ik heb schoenmaat 40. Ik ben een Babs die aanvoelt wat bij jullie past, de juiste snaar weet te raken én met de nodige humor en luchtigheid. Iedere ceremonie is anders, omdat ieder bruidspaar uniek is.
Ik ben beëdigd en dat betekent dat ik in heel Nederland voor de wet mag trouwen. Trouwen jullie ceremonieel? Net zo bijzonder, want voor mij maakt dat geen verschil. Jullie tekenen samen met de getuigen een akte en zeggen uiteraard ook JA, maar wel met iedereen erbij die jullie lief is.
Op jullie huwelijksdag komt alles samen; jullie liefde en de liefde die jullie delen met ouders, familie en vrienden. Zij kennen jullie goed en ik vind het altijd leuk om bij hen nog wat informatie in te winnen waarmee ik jullie natuurlijk ga verrassen tijdens de ceremonie.
Ciao!
Willen jullie gaan trouwen in Italië? Fantastico! Dan zijn jullie net als ik verliefd op dit land. Sinds 2021 hebben wij een huis in de prachtige provincie Le Marche. Waar de glooiende heuvels het decor zijn van jullie ceremonie, waar geweldige wijnen en authentieke gerechten jullie smaakpapillen prikkelen. Kortom waar jullie droombruiloft werkelijkheid wordt. Maar ook jullie trouwceremonie moet natuurlijk uniek, levendig en mooi zijn. Een ceremonie waar gelachen wordt, waar tranen worden weggepinkt onder de Italiaanse zon. Het leven én de liefde vieren…la vita è bella.
Ben ik jullie Babs in Italië? Ik vertel graag wat de mogelijkheden én voordelen zijn!
Ik trouw vooral bruidsparen die in Le Marche, Umbrië en Toscane gaan trouwen.
A presto,

Blog trouwen in Italië
7 vragen aan BABS Esther
- Trouw je bruidsparen in heel Nederland en het buitenland?
Ja! Ik trouw jullie graag in Nederland en ook in het buitenland. Met name in Italië omdat wij daar een deel van het jaar wonen! Ik werk vooral in Le Marche en ook in Toscane heb ik vorig jaar nog een huwelijk gesloten. In Le Marche werk ik met 4 locaties samen. Omdat wij heel regelmatig daar zijn, kan dat enorm schelen in ticket- en verblijfkosten. Le Marche ken ik inmiddels redelijk goed en ik kan met het bruidspaar meedenken en ze tips geven. - In welke gemeente ben je beëdigd? En waar woon je?
Ik ben beëdigd in de gemeente Vijfheerenlanden (Utrecht) dus in heel Nederland bevoegd huwelijken te sluiten. Ik woon zelf in Vianen. - Welke talen spreek je naast het Nederlands?
Engelstalig ceremonies behoren tot de mogelijkheden. Ik heb ook ervaring met de combi NL/Engels. - Welke stijl beschrijft jou het best?
Warm met de nodige humor en luchtigheid. - Wat is je tarief (incl BTW)?
Ik maak graag een offerte op maat voor jullie. - Geef je training aan mensen die zelfstandig trouwambtenaar willen worden/BABS voor 1 dag zijn?
Ik heb al meerdere Babsen begeleid die ook Babs wilde worden en die zijn allemaal actief. Dus ja coaching/training behoort zeker tot de mogelijkheden. - Bied je mogelijkheden aan om een kindvriendelijke ceremonie te organiseren?
Jazeker!
Trouwambtenaar Esther Pasman in actie
Trouwambtenaar Italië: Contact met BABS Esther Trouwt
Gaan we samen jullie liefde vieren? Stuur mij dan een bericht of vul het contactformulier in op mijn website.
Rick en Margaretha – Italië –
Lieve lieve Esther,
Wat zijn wij enorm blij en dankbaar dat jij onze BABS was! Voor ons ben je het gouden randje aan de mooiste dag van ons leven.
De gezelligheid en het vertrouwde gevoel waren er vanaf het eerste moment: tijdens de videocall, onze eerste ontmoeting en uiteraard op onze bruiloft. Je was veel meer dan alleen een BABS voor ons. Je wist ons gerust te stellen, bracht de nodige humor en sprak de liefste woorden.
Het was ontzettend bijzonder om te horen hoe jij van alle informatie van ons, onze familie en vrienden een prachtig en persoonlijk verhaal hebt weten te maken. De manier waarop je iedereen hebt betrokken en gerustgesteld tijdens de ceremonie, laat zien hoeveel gevoel en kwaliteit jij in je werk legt.
Niet alleen wij waren enorm blij met jou, maar ook onze gasten. Iedereen sprak lovend over de manier waarop je de ceremonie hebt geleid. Zelfs aan de kleinste details had je gedacht: een bellenblaas voor ons nichtje, een kleine quiz over ons voor alle gasten en het proosten (met appelsap) met Opa John. Vol humor, het randje opzoekend, maar vooral met heel veel liefde. Een lach, een traan, en alles wat daarbij hoort – precies zoals wij het ons hadden gewenst.
Dankzij jou was onze ceremonie een onvergetelijke, warme herinnering die we voor altijd zullen koesteren.
Hele dikke knuffel,
Rick en Margaretha
Yardy en Marieke – Orvieto, Italië –
Lieve Esther,
Wij kijken met ontzettend veel plezier en dankbaarheid terug op onze ceremonie met Esther. Vanaf het allereerste contact voelden we ons direct op ons gemak bij haar. Ze is een lieve en warme persoonlijkheid die oprechte interesse toont in wie wij zijn, zowel als individuen als samen als stel. In de gesprekken vooraf nam ze ruim de tijd om ons echt goed te leren kennen en dat merkten we terug in de manier waarop ze ons verhaal vertelde.
Wat ons bijzonder raakte, was hoe goed ze een beeld had gevormd van ons als stel. Haar woorden voelden niet standaard of algemeen, maar juist heel eigen en passend bij ons. Ze wist onze liefde en ons verhaal met zoveel warmte, humor en diepgang neer te zetten dat de ceremonie echt een prachtige weerspiegeling van ons werd.
Daarnaast heeft Esther een fijne dosis humor, die zorgde voor een ontspannen sfeer tijdens de ceremonie. Ze wist precies de juiste balans te vinden tussen serieus en luchtig, waardoor het een moment werd waar iedereen van genoot.
We hebben ervaren dat Esther er ontzettend veel tijd en aandacht in stopt om de ceremonie écht persoonlijk te maken. Dankzij haar inzet en betrokkenheid werd onze trouwdag nog specialer dan we ons hadden kunnen voorstellen. We kunnen haar van harte aanbevelen aan ieder bruidspaar dat zoekt naar een warme, persoonlijke en humorvolle trouwambtenaar.
Liefs, Yardy en Marieke
Trouwfotograaf: Roos Jooren
Eelco & Noa – Italië –
Lieve Esther,
We willen je nogmaals heel erg bedanken voor alles wat je voor ons hebt gedaan. We hebben zo genoten van de ceremonie, en dat is mede dankzij jou.
Na afloop kwamen vrijwel al onze gasten naar ons toe om te vertellen dat ze zelden zo’n bijzondere ceremonie hadden meegemaakt en hoe ontzettend leuk ze jou als Babs vonden. Dat was precies ons gevoel, en het is extra bijzonder om dat ook van onze gasten terug te horen.
Het voelde alsof je onderdeel was van onze familie; zoveel aanwezigen kenden je zelfs al bij voornaam. Je wist de perfecte balans te vinden tussen emotie en humor, en dat maakte het moment onvergetelijk.
Zonder jou was het echt niet hetzelfde geweest. Nogmaals duizendmaal dank!
Veel liefs,
Eelco & Noa
Trouwfotograaf: Gold Wedding Photos
Bram & Kelcey – Italië –
Lieve Esther,
Wij hebben echt nog een geweldige dag gehad met een fantastisch feest als afsluiter en wat hebben wij ook ontzettend genoten van jou! Wij zijn je zó dankbaar voor de geweldige ceremonie en het fijne contact.
Liefs,
Bram & Kelcey
Trouwfotograaf: Gold Wedding Photos
Marcel en Yvonne – Nederland –
Lieve lieve lieve Esther ,
Wat heb je onze trouwdag extra speciaal gemaakt , echt geweldig!
We hebben werkelijk van iedereen zoveel complimenten over jou ontvangen en wat heb je het leuk en liefdevol voor ons samengestelde gezin gedaan.
Vanaf het eerste moment van onze 1e zoom meeting wisten wij al; wat hebben we een goeie klik, wij gaan niet meer verder zoeken 🙂
We willen je nogmaals heel hartelijk bedanken en we willen tegen iedereen zeggen die gaat trouwen: neem Esther Trouwt als jullie Babs
Je hebt onze dag onvergetelijk gemaakt!!!
Liefs van Marcel en Yvonne
Trouwfotograaf: Ilona en Edwin Fotografie
Michiel & Roxy – Italië –
Onze trouwdag in Italië was meer dan fantastisch, en zeker ook dankzij Esther! Vanaf het eerste contact voelden we ons al op ons gemak bij haar. Ze is ongelooflijk energiek, maar toch ook heel relaxed en nuchter; precies wat wij nodig hadden voor onze grote dag.
Als Babs wist Esther de perfecte balans te vinden tussen een persoonlijk en humoristisch verhaal. We hebben dan ook zoveel complimenten gekregen van onze gasten over hoe fantastisch de ceremonie was!
Kortom, Esther is een absolute aanrader voor iedereen die op zoek is naar een trouwambtenaar die met passie, professionaliteit en een flinke dosis humor een onvergetelijke ceremonie wil creëren. Bedankt Esther voor jouw mooie bijdrage aan onze droom!
Michiel & Roxy
Trouwfotograaf: Gold Wedding Photos
Rachel & Chris – Italy –
Thank you so much for your lovely message — and for being such a special part of our wedding day at Le Stonghe! It honestly couldn’t have been more perfect, and we’re still on such a high from the whole weekend.
The ceremony was one of our absolute highlights. You brought such warmth, calm, and fun to the day, and your words really meant a lot to us. We’re so glad you enjoyed being there too.
We love the image of us on the sofa a year from now. Thank you for sending the speech over, that will definitely be something we’ll hold onto.
If we’re back in Italy (which we hope won’t be too long from now!), we’d absolutely love to visit. Thank you again for everything — you were a big part of making it such a memorable day.
Big hug,
Rachel & Chris
Trouwfotograaf: Gold Wedding Photos
Ramon en Renske – Nederland –
Lieve Esther,
Tijdens de ceremonie heb je echt de essentie van alle verhalen weten te benoemen. En hoe! We hebben gelachen, gehuild en enorm genoten. Je hebt ons laten stralen en ons op onze gemak weten te stellen.
We willen je enorm bedanken voor alles!
We zijn onwijs blij dat jij onze trouwambtenaar wilde zijn op onze dag!
Liefs,
Ramon en Renske
Trouwfotograaf: Willemijnvan Harskamp
M&M – Italië –
Lieve Esther,
Wij zouden iedereen jou van harte aanraden als BABS!
Wauw! Vanaf het allereerste moment voelde het alsof we elkaar al jaren kende.
Jouw openheid, spontaniteit en warme persoonlijkheid zorgden gelijk voor een fantastische klik.
De ceremonie was nog mooier dan we gehoopt hadden, heerlijk los en vol humor.
we hebben gelachen en ook een traantje gelaten.
De manier waarop je een boodschap overbracht van een dierbare die niet aanwezig kon zijn raakte ons diep en zal ons altijd bijblijven.
De liefdevolle dynamiek tussen onze families had je prachtig verwoord♥️
Esther jij wist onze ‘Amore’ en onze persoonlijkheden perfect te vangen en verwoorden in een onvergetelijke ceremonie. Grazie Mille
Daarbij had je geweldige ideeën en tips Esther!
Limoncello shots om de ceremonie te openen wie wil dat nou niet!!
Salute.
Dankjewel lieve Esther! voor ons en onze families was het onvergetelijk.
Liefs M&M
Trouwfotograaf: Vinchi Wedding
Marielle en Chiel – Borgo Bel Fiore Arcevia, Italië –
Lieve Esther,
Nogmaals dankjewel, je hebt absoluut het verschil gemaakt tijdens de ceremonie!
Ontzettend bijzonder hoe snel we ons vertrouwd bij jou voelden. Dit zorgde voor een persoonlijke, open en warme ceremonie, met een lach en een traan!
Daarbij ben je een ontzettend gezellig en leuk mens, ook alle gasten liepen met je weg.
We gaan elkaar vast en zeker weer een keer zien!
Liefs Marielle en Chiel
Trouwfotograaf: Andrea Cofona
Bjorn & Patty – Italië –
Lieve Esther,
Echt, nogmaals duizendmaal dank! Het was een geweldige ceremonie ❤️ Je hebt er meteen 50 nieuwe fans bij We hebben de hele avond alleen maar lof gehoord over hoe jij het hebt gedaan ❤️
Liefs,
Bjorn & Patty
Trouwfotograaf: Gold Wedding Photos
Alex & Roxanne – Italië –
Dear Esther,
Wow. Wow. Wow. Esther blew all our expectations out the water.
The time, effort, love and passion she put into our ceremony was everything we dreamed of and more.
You can tell that Esther loves every part of her job and the people she meets. You would be incredibly lucky to have her as part of your big day.
We couldn’t recommend Esther more if I tried. 10* absolutely fantastic. Thank you Esther, a friend for life who has created memories for life with us.
Alex & Roxanne from the UK
Stephan & Eva – Nederland –
Na het huwelijksaanzoek volgde de periode van mooie plannen maken. Daar hoorde een babs bij. Een babs die persoonlijk zou voelen, die mooie woorden zou kunnen geven aan onze liefde, een babs die zou raken en met wie het ook vrolijk en gezellig zou zijn. Die hebben we gevonden in Esther.
Vanaf de start liep de communicatie heel fijn met een eerste online kennis making. Het eerste live bezoek voelde meteen vertrouwd en uitnodigend om te delen over wie we zijn. En Esther vulde dat aan door contact op te nemen met betrokken mensen om ons heen.
Met alle vertrouwen en heel veel zin keken we uit naar onze trouwdag op 17 april 2025. Geen woorden voor hoe prachtig die dag voelde met een ceremonie door Esther. Haar woorden waren raak voor ons en de mensen om ons heen. Met een traan en een lach. Maar vooral helemaal kloppend voor ons.
Dankjewel lieve Esther, je hebt onze verbondenheid nog magischer gemaakt met jouw mooie woorden.
Liefs,
Stephan & Eva
Trouwfotograaf: Karsten Russ
Jeffrey & Paulien – Le Stonghe, Italië –
Lieve lieve lieve Esther,
In alle haast snel wat op ons kaartje gekrabbeld vlak na de ceremonie maar eigenlijk doet dat te niet aan hoe fantastisch het was.
We hadden van tevoren nooit kunnen voorstellen hoe een ‘wildvreemde’ zo’n persoonlijk en liefdevol verhaal over ons zou kunnen vertellen aan ons en onze dierbaren.
Maar je nailde het keihard! Bovendien nam je instant al onze spanning weg. Het was relaxed, luchtig, gezellig en fun. Echt van heel veel mensen teruggekregen dat ze enorm hebben genoten van jouw verhaal.
Achteraf hoorden we dat de ceremonie dik een uur duurde maar voor ons gevoel was het 15 min
Ook zoveel dank voor hoe je omging met onze hond en dochter, inclusief botje en knutselspullen, overal had je aan gedacht.
Je bent een topper, blijf dit aub nog de rest van je leven doen! Hopelijk zien we elkaar nog eens, wie weet in Italie
Heel veel liefs van ons!
Jeffrey & Paulien
Pootje van Louie en kusje van Loa
Dario & Susan – Dengh, Utrecht –
Wat hebben wij intens genoten! De ceremonie vonden wij toch wel het spannendst van de dag, maar wat was dit fan-tas-tisch! De manier waarop de ceremonie in elkaar zat, jouw liefdevolle woorden met veel humor hebben ons recht in het hart geraakt. Niet alleen ons heb je geroerd, maar we hebben ontzettend veel positieve reacties gekregen op jou als babs. Want hoe kwamen wij aan deze geweldige vrouw? Ook het contact in de aanloop naar de grote dag hebben wij als zeer prettig ervaren. In de eerste videocall elkaar aftasten om vervolgens bij onze ontmoeting bij ons thuis te eindigen met limoncello laat zien dat het een perfecte match was. Nogmaals dank voor het extra speciaal maken van onze dag. Het had niet beter kunnen zijn. We vinden je een ontzettend mooi en heerlijk mens! Ik hoop dat jij, net als ons, enorm hebt genoten. Wie weet tot ziens!
Dario & Susan
Bo & Kevin – Villa Marsi, Italië –
Wie kan er geen klik hebben met Esther? Ze is oprecht, geïnteresseerd en voert haar werk met passie uit.
Bij Esther krijg je geen standaard vragenlijst toegestuurd zodat deze antwoorden gebruiken konden voor ons liefdesverhaal tijdens de ceremonie. In plaats daarvan werd het een gezellige middag bij ons in de tuin waarbij wij gezamenlijk hebben teruggeblikt op onze levens en de liefde. Door tussentijds de juiste vragen te stellen, heeft ze ons leren kennen en heeft ze de juiste hoogtepunten gebruikt voor de ceremonie.
We hebben gelachen, gehuild en de liefde gevierd bij Villa Marsi in Italië. Esther wist precies de juiste snaren te raken.
Het is bijzonder om iemand zó dichtbij te laten komen die je eigenlijk ‘niet kent’. Dat gevoel heb je eigenlijk helemaal niet. Het voelt alsof we elkaar al jaren kennen en ze er altijd gewoon bij is geweest.
Dankje Esther, voor de mooie woorden. Het is een herinnering die ons altijd zal bijblijven
Bo & Kevin
Jean-Paul & Maureen – Nederland –
Lieve lieve Esther,
Wat ontzettend bedankt voor jouw ongelofelijk mooie woorden op onze ceremonie! Het klopte gewoon aan alle kanten. De beste BABS ever! Ook van onze gasten kregen wij de vraag of jij een vriendin van ons was? Dat zegt wel wat! Die credits zijn all yours! Jij hebt veel tijd gestoken in het bellen van al ons geliefden en getuigen om zo een goed beeld van ons te krijgen. En hoe bijzonder was het dat zelfs jij emotioneel werd tijdens de ceremonie terwijl Fenna voor ons een prachtig nummer zong en speelde .
Nogmaals dank voor alles! We hebben mede dankzij jou een droomhuwelijk gehad!
Heel veel liefs,
Jean-Paul & Maureen
Trouwfotograaf: By Tess Fotografie
Mr & Mrs C –
Esther, we can’t thank you enough for all the time, dedication & effort you put into making our ceremony the most special and personal event we could have asked for. You took the time to speak to friends & family, research our lives and your speech was a perfect reflection of this – full of adventure, fun and romance; but with the perfect amount of seriousness & passion! Your singing surprise was amazing, and truly made us laugh so much! It was exactly the vibe we hoped for – and more!
From the minute we had the video call, having wine at your beautiful Italian house, and the second we saw you at the ceremony, you were a beam of light and joy and made every encounter a pleasure. You are personable, talented and a joy to work with, and I hope you continue to support further couples to enjoy the best day of their lives. Ciao for now! Lots of love, Mr & Mrs C
Gerald en Angelique – Borgo Belfiore, Italië –
Pinksterweekend 2024 in het mooie Arcevia bij Borgo Belfiore in Italië, een heel weekend met onze dierbaren om ons heen.
Op zaterdag 18 mei was het dan zo ver, Esther heeft ons huwelijk voltrokken en het was prachtig, mooie woorden, er werd gelachen en het was vooral heel spontaan. Vanaf het eerste contact was er een leuke klik en gaande weg richting het huwelijk veel leuk en gezellig contact, ook mooie ideeën zoals de lokale fotograaf die prachtige foto’s kwam maken, precies zoals we wilden, zoveel mogelijk met lokale Italiaanse leveranciers.
Esther heef onze dag onvergetelijk gemaakt en wij zijn haar ontzettend dankbaar voor alles wat ze voor ons gedaan heeft!
Lieve groetjes en misschien zien we elkaar nog eens in het zuiden of noorden,
Gerald en Angelique
Mariska & Silvain –
Lieve Esther, wauw wauw wauw…wat een prachtige ceremonie! Dank voor je fantastische bijdrage.
Wij gaan nog lang nagenieten van dit alles!
Mariska & Silvain
Doug & Sanne –
Esther was the celebrant for our (English & Dutch) wedding. From the first meeting her communication was excellent. She’s very relaxed and fun, and we knew straight away she was the right person to do our ceremony. Once we had set the date and made the booking, she came to visit us to get to know us better and gather ideas for the ceremony. She also spoke to some of our family and friends to get more understanding.
Esther delivered most of the ceremony in excellent English (and some Dutch), and also brought a Dutch translation for family members who don’t speak fluent English. The 1 hour ceremony itself was wonderful, with an excellent mix between fun and serious parts, and she involved lots of our family and friends. All of our guests comments on how special and unique the ceremony had been. We would definitely recommend Esther!
Doug & Sanne
Mark & Floor –
Vanaf het kennismakingsbelletje met Esther, wisten we al dat dit een perfecte match was. We waren op zoek naar een babs die persoonlijk aanvoelt en die de boel een beetje luchtig weet te houden. En dat is precies wat we van Esther hebben gekregen! Onze ceremonie had dankzij Esther de perfecte balans tussen humor en ontroering… We zouden er absoluut niks aan veranderen! Ze heeft zo goed geluisterd naar onze wensen en deze precies weten vorm te geven op onze grote dag. Het had niet beter gekund.
Lieve Esther, bedankt voor alle tijd, moeite en energie die je in onze bijzondere dag hebt gestoken. Zonder jou hadden we niet het huwelijk gehad zoals we die voor ogen hadden. Vanaf moment één hadden we alle vertrouwen in je en wisten we dat het allemaal goed zou komen. We zullen je voor altijd met ons meedragen als de lieve, meelevende en gezellige babs die ons huwelijk voltrokken heeft. Heel erg bedankt voor alles, en wie weet tot ziens!
Mark & Floor
Bart & Judith –
Esther is de perfecte Babs! Haar oprechte intresse in ons en goede voorbereiding zorgde ervoor dat de ceremonie perfect verliep. Wat we van veel gasten terug hoorde is dat haar humor het zo leuk maakte, dit was ook zo! Esther, via deze weg nogmaals bedankt!
Bart & Judith
Marco & Coralinde –
Als je alleen al door de BABS een topdag wilt hebben, zit je jij Esther zeker goed.
Ze heeft humor, is lief en ongecompliceerd. Niet alleen voor ons als bruidspaar was het een feestje,
maar voor alle gasten. Iedereen wordt erbij betrokken en er is ruimte voor iedere emotie.
Dankzij Esther hebben wij én onze gasten een ceremonie gehad om nooit te vergeten.
Marco & Coralinde
Roel & Jeannette –
Esther is een absolute vakvrouw! Het vlekkeloos begeleiden en verzorgen van een huwelijksceremonie is haar op het lijf geschreven. Ze heeft zich zeer goed voorbereid en met ons er een prachtige en persoonlijke ceremonie van gemaakt.
Het voorgesprek was heel prettig en ontspannen. Daarnaast heeft ze tijdens de ceremonie op een hele mooie en natuurlijke wijze aandacht gegeven aan onze ouders, zussen en getuigen. Esther heeft zich heel goed verdiept in wie wij zijn, onze liefde en wat en wie voor ons belangrijk zijn.
De ceremonie was werkelijk onvergetelijk! We hebben heel veel complimenten gekregen van familie en vrienden. We zouden Esther absoluut aanraden, ze is een topvrouw!
Frank en Nancy Bender –
Gisteren zijn we getrouwd, en we zijn compleet ondersteboven van de fantastische manier waarop Esther onze ceremonie heeft geleid. Van begin tot eind hing het gezelschap en haar lippen. Vlot en makkelijk maakte ze het iedereen naar haar zin. De aandacht voor verleden, heden en toekomst van ons prachtige, samengestelde gezin was hartverwarmend. Woorden schieten tekort, Esther dank dat je onze speciale dag nog specialer wist te maken.
Jeroen & Ilse –
In 1 woord fantastisch. Wat hebben we genoten!! En Esther was echt super, gevoel voor humor, houd het luchtig en heeft veel aandacht gehad voor onze meiden. Ook in de aanloop naar de grote dag is Esther aanwezig, in de vorm van effe een belletje of een app je. Wij kijken terug op een fantastische dag en zijn erg blij dat wij Esther hebben gekozen als onze BABS
Ralf & Madeleine –
Esther is echt geweldig! Wij hebben Esther als eerste ontmoet bij een bruiloft van vrienden van ons. Wij vonden toen al dat ze een super persoonlijke en leuke ceremonie gaf. Geen enkel moment was het saai. Wij hebben toen gelijk besloten haar ook voor onze bruiloft te vragen en dat was de beste keuze van onze bruiloft. Zij heeft ons leren kennen en wij haar. Ze is een geweldig persoon en ze heeft echt onze persoonlijkheden en ons verhaal neergezet met een goede dosis humor, maar op de juiste momenten emoties. Ze heeft ook de gasten, die belangrijk voor ons zijn in het zonnetje gezet. De ceremonie was door Esther het mooiste deel van onze bruiloft, ook volgens onze gasten, en daar zijn wij haar enorm dankbaar voor. Ik zou echt iedereen Esther aanraden voor je bruiloft!
Daniela (Venezuela) & Stefan (Germany) –
We had a very special ceremony and Esther was the best speaker we could have. Since we talked to her, we knew she was the one who could help us have our perfect ceremony.
We are a Venezuelan-German couple, having guests in our wedding coming from all over the world, our families are Spanish and German speaking and therefore this was a particular ceremony. Esther performed the ceremony in German and as a very special touch, she brought Juan, her friend who’s from Dominica Republic to have the ceremony also in Spanish.. this was a big and beautiful surprise for us and our guests. The professionalism, the enthusiasm, creativity and open behavior of Esther made us feel so good and made our ceremony very unique, warm and unforgettable for us and our guests. She’s simply the best speaker we could have!!
a Big hug for you and Juan!
L&K –
Esther was in augustus 2019 onze BABS. Al bij de eerste kennismaking via Skype kwamen haar professionaliteit en warme persoonlijkheid naar voren. Wij hadden voor onze bruiloft gasten over uit America, wat veel voor ons betekende. Deze dankbaarheid heeft Esther perfect tot uitdrukking laten komen in de ceremonie. Ook had zij de ceremonie laten vertalen, zodat onze gasten mee konden lezen. Wij trouwden op een bloedhete dag en onze gasten zaten gedurende de ceremonie in de volle zon. Desondanks wist Esther de aandacht vast te houden en iedereen mee te krijgen in haar verhaal! Achteraf veel complimenten mogen ontvangen over de manier waarop Esther de ceremonie had geleid; een vlot verhaal met humor maar ook met ruimte voor emotionele momenten. Wij (en onze gasten!) raden haar van harte aan!
Mike & Solange –
Esther…niemand anders mocht ons trouwen. Simpel. Gewoon de trouwdatum uitkiezen die zij kon en toen pas de rest in gang gezet. Los van het feit dat Esther een vriendin is, hetgeen het beeld zou kunnen beïnvloeden, wil je gewoon dat degene die je in het echt gaat verbinden ook de verbinding zoekt met het bruidspaar. Diepgang en luchtig met een vleugje humor gecombineerd weten te brengen. Ons trouwen was bijzonder; voor de wet in Nederland en ceremonieel in Z-Frankrijk. Beide heeft Esther het grandioos weten te doen. Je kunt haar gerust haar gang laten gaan. Ze weet de juiste mensen in het licht te zetten aangezien zij luistert én hoort. Elk huwelijk is voor haar bijzonder, elk stel is voor haar bijzonder en op zichzelf staand. Haar aandacht zal dan ook vol voor jullie en jullie naasten zijn. Ontmoet haar en je begrijpt het. Op naar een mooie ceremonie!
Richard & Irene –
Esther is de beste! Onze ceremonie was zó mooi & precies zoals wij zijn. Esther voelde dit perfect aan. Uitgebreide kennismaking, super gezellig praatsessie bij ons thuis, navraag bij vrienden, vertaling in het Engels, ontspannen, veel humor, losjes maar GOED!
Iedereen was onder de indruk en zelfs getrouwde vriendinnen vertelden mij (en Esther), dat als ze hun bruiloft over mochten doen, ze Esther als trouwambtenaar wilden. Hulde!