Contacteer trouwambtenaar Sofie!
Trouwambtenaar Sofie
Mijn naam is Sofie, ik ben 34 jaar en woon in Arnhem samen met mijn grote liefde, dochtertje en twee bonuskinderen.
In april 2023 heb ik besloten om te gaan doen waar ik echt blij van word. Al snel werd duidelijk dat dit iets moest zijn met de liefde, eten en wijn. Zoals ik vaak zeg: ik heb liefde voor de liefde, wijn en eten (wie niet!). Ja, ik ben een romanticus en een echte bourgondiër!
Ik heb een cursus tot BABS gevolgd bij dé tv-trouwambtenaar van Nederland, namelijk Marielle Jongmans (MAFS). Ik heb haar de hemd van het lijf gevraagd en mijn eigen stijl ontdekt als ceremoniespreker. Inmiddels heb ik al een aantal mooie ceremonies mogen voltrekken. Ik leer jullie graag kennen, om te kijken of ik jullie ook kan helpen bij een onvergetelijke dag!
Het bieden van een echte beleving en het meenemen van mensen op reis is mij op het lijf geschreven. Ik haal ontzettend veel plezier uit het samen met jullie zoeken naar mooie, gekke en bijzondere verhalen. Met zorg, liefde én aandacht creëer ik een ceremonie die écht bij het bruidspaar past. Geen standaard verhaal; ik wil mij onderscheiden van de traditionele huwelijksvoltrekkingen. Jong, fris en vooral niet stijfjes, maar juist interactief en vol humor en creativiteit.
Mede door mijn afgeronde theateropleiding voel ik mij als een vis in het water voor een publiek.
Denk je yes, wij willen graag kennismaken? Dan gaat het als volgt in zijn werk:
- Vrijblijvende kennismaking (live of digitaal)
- Een uitgebreide, leuke vragenlijst om in te vullen
- Een live kennismaking bij jullie thuis of in jullie favoriete café of kroeg (ik trakteer graag op koffie of een wijntje)
- Telefonisch interview met vier vrienden en/of familieleden
Uniek
Naast mijn rol als ceremoniespreker/trouwambtenaar geef ik ook (muzikale) wijnproeverijen. Door wijn en liefde te combineren creëer ik een unieke beleving binnen mijn ceremonies.
Voor W&K koos ik het volgende
Een cava uit Spanje, een van jullie favoriete vakantielanden. Regelmatig maken jullie uitstapjes richting Ibiza. Deze cava, El Serralet uit Catalunya, is een brut nature, een blend van de macabeu- en parellada-druif. Deze cava omschrijft jullie perfect voor mij: een bruisend stel, sprankelend, enthousiast maar ook in balans. Deze cava heeft 15 maanden op de fles gerijpt—ongeveer net zo lang als de periode tussen het aanzoek en deze mooie, feestelijke dag.
Voor jullie als bruidspaar is dit meteen een goed excuus om tijdens of na de ceremonie op de liefde te proosten!
Cadeau: want deze fles krijgen jullie gratis cadeau van mij!
Kinderen en hun rol binnen de ceremonie
Niets is leuker dan de kinderen te betrekken bij de feestvreugde, zowel voorafgaand aan als tijdens jullie mooie dag! Ik vind het dan ook erg leuk om de kinderen aan de tand te voelen over papa en mama. Vragen zoals:
- Hoe zie je dat papa en mama verliefd zijn?
- Hoe vind je het dat papa en mama gaan trouwen?
- Hoe denk je dat een bruiloft eruitziet?
De antwoorden die hieruit komen zijn vaak zo ontzettend schattig en brengen vaak een lach en een traan bij papa, mama en de gasten.
Daarnaast creëer ik met liefde een rol voor de kinderen tijdens de ceremonie. Bijvoorbeeld het brengen van de ringen, het inluiden van het huwelijk, het tekenen van de akte, of een leuk grapje dat we samen bedenken voor papa en mama.
Kortom, ga jij trouwen en wil je dit samen met je kinderen doen? Ik zorg ervoor dat het een onvergetelijke dag wordt voor het hele gezin!
8 vragen aan ceremoniespreker Sofie
- Trouw je bruidsparen in heel Nederland en het buitenland?
Ja, ook voor trouwen in het buitenland sta ik open. - In welke gemeente ben je beëdigd? En waar woon je?
Ik ben niet beëdigd, maar sta wel open voor beëdiging als BABS voor één dag binnen een gemeente waar dit mogelijk is.
Ik ben woonachtig te Arnhem.
Meestal voltrek ik mijn ceremonies als ceremoniespreker, eventueel samen met een BABS van de gemeente als het officiële gedeelte nog moet plaatsvinden. - Welke talen spreek je naast het Nederlands?
Ik doe graag een gedeelte van jullie ceremonie in het Engels. - Welke stijl beschrijft jou het best?
Enthousiast, persoonlijk, jong en fris; vooral niet stijfjes, maar juist interactief en vol humor en creativiteit.
Niets is te gek! Ik neem de tijd voor jullie en denk graag mee om er samen een onvergetelijke dag van te maken! - Wat maakt jou uniek/bijzonder?
Combineert liefde en wijn in jullie ceremonie. Geeft en presenteert (muzikale) wijnproeverijen. Afgestudeerd als actrice. - Wat is je tarief (incl BTW)?
Neem contact op en dan maak ik een offerte op maat voor jullie. - Geef je training aan mensen die zelfstandig trouwambtenaar willen worden/BABS voor 1 dag zijn?
Vraag gerust naar de mogelijkheden. - Bied je mogelijkheden aan om een kindvriendelijke ceremonie te organiseren?
Jazeker!
Kennismaken?
Ben jij enthousiast geworden en wil je graag kennismaken? Stuur me een berichtje en laten we vrijblijvend kijken of we een match zijn!
Myrthe en Jan –
Lieve Sofie, heel erg bedankt dat jij onze ceremonie nog mooier hebt gemaakt. Het voelde vanaf het begin heel leuk en vertrouwd, alsof we lekker met een vriendin aan het kletsen waren. Doordat jij de regie pakte rond de indeling van de speeches was de ceremonie zo mooi en logisch ingedeeld. Jij verbond alles aan elkaar en pakte het ook heel leuk op met onze kindjes waardoor ze heerlijk zichzelf waren tijdens de ceremonie. Jouw oog voor detail met de trouwkaart in een mooi doosje, de gepersonaliseerde kinderenquête en de persoonlijke bubbels voor ons en om te schenken aan de rest van de gasten maakten het helemaal af!
Nathalie en Patrick –
Wat betreft onze ervaring hebben we enkel een positief verhaal. Het was een heel mooi verhaal en de gesprekken vooraf hebben wij, net zoals iedereen die met je sprak, als heel prettig ervaren. De speech zelf was precies waar we op hoopten.
Lieke en Ties –
Afgelopen 14 augustus zijn wij getrouwd en Sofie heeft op deze mooie dag onze ceremonie geleid. Na een aantal voorgesprekken en contact met vrienden en familie voor persoonlijke verhalen was het eindelijk zo ver. We vonden het een hele fijne ceremonie, er is goed naar onze wensen geluisterd. Het was luchtig met een vleugje humor. Het verhaal heeft mooi omschreven wie en hoe wij zijn, het paste erg goed bij ons. Ook van familie kregen wij alleen maar positieve feedback.
We zijn zeer tevreden!
Groetjes Ties en Lieke
Pieter & Lotte –
Wat een geluk dat Soof last-minute onze trouwceremonie kon begeleiden! Ze wist alle sprekers op een superleuke manier aan elkaar te praten en haar persoonlijke woorden waren zo origineel en oprecht. Met haar ontspannen houding en heerlijke humor maakte ze de ceremonie niet alleen bijzonder, maar ook heel relaxed.
Een extra verrassing was de fles bubbels die we van haar kregen, perfect uitgekozen omdat die helemaal bij ons als stel zou passen. Zo attent en origineel.
Sofie is een absolute aanrader voor iedereen die op zoek is naar een persoonlijke, vrolijke en onvergetelijke ceremonie!
Pieter & Lotte
Angela & Rik –
We hebben mede dankzij jou een prachtige dag gehad waar we zeker nog lang van zullen nagenieten!
Wiesje & Klaas –
Ooo wat hebben wij genoten! Het was echt een fantastische dag en dit ook mede dankzij jou!!!! Dankjewel hiervoor!!!!
Het was een mooie persoonlijke ceremonie met mooie woorden én steekwoorden (vonden wij heel leuk). Verder vonden wij het super dat we hierin niemand te kort deden die bijvoorbeeld niet waren gevraagd om iets over ons te vertellen.
Lekker losjes en niet stijf!!! Paste goed bij ons. Dus voor ons top!!!